خبر

 • تک بورد - نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید

  نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
  12 روز و 9 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: سرانجام اتفاق می افتد. پس از پنج سال توسعه گاه به گاه مشکل دار ، اولین بازسازی System Shock سرانجام از یک پنجره انتشار مناسب و سنگی برخوردار است. سیم کارت همهجانبه و مبهم سرانجام تابستان امسال وارد بازار می شود - به شرطی که همه گیری Covid-19 توسعه را به تأخیر نیندازد.

  از آنجا که این یک بازسازی است و یک ریمستر نیست ، از گیم پلی ، گرافیک و رابط کاربری کاربر تا سطح و تجهیزات قابل دستیابی مجدداً تغییر یافته ، به روز شده و یا کاملاً جایگزین شده است. هنگام کاوش در بازی ، مناطق کاملاً جدیدی را پیدا خواهید کرد که هرگز در سیستم اصلی شوک وجود نداشته است ، اگرچه هدف اصلی شما هنوز همان هدف است: شما باید Shodan ، هوش مصنوعی سرکش را که ایستگاه متروک Citadel Station را تسخیر کرده است ، پایین بیاورید.

  به طور خاص ، صداپیشه اصلی Shodan - Terri Brosius - در نقش خود در نسخه بازسازی شده تکرار می شود و حتی اجازه داشت بازخورد درباره جهت طراحی بازی را ارائه دهد.

  < به هر حال ، بازسازی System Shock یک سیم کارت همه کاره خواهد بود ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم. طراحی سطح به روز شده است ، اما همچنان به بازیکنان روش های مختلفی برای حل چالش های مختلفی که بازی به آنها می پردازد داده می شود.

  شما می توانید از ابزار و سلاح خود برای عبور از موانع یا یافتن مسیرهای جایگزین استفاده کنید. به عنوان مثال ، در حال خزیدن از طریق دریچه ای برای دور زدن برخی از هیولاهای به خصوص سخت (که به لطف تمایل Shodan به جهش ژنتیکی ساکنان ایستگاه) تعداد زیادی از آنها وجود خواهد داشت.

  اگر شما نیستید بر اساس ایده بازسازی سیستم شوک فروخته نمی شوید. توسعه دهندگان ، Night Dive Studios ، از شما انتظار ندارند که بابت پروژه های دیده نشده هرگونه پول تهیه کنید. آنها نسخه آزمایشی رایگان بازی را به همه کسانی که می خواهند آن را امتحان کنند ، در تمام سیستم عامل های رایانه شخصی: فروشگاه Epic Games ، Steam و GOG ارائه می دهند.

  اگر آنچه را می بینید دوست دارید (و بازی) ، می توانید به صورت اختیاری بازی را با قیمت 44.99 دلار در سیستم عامل های ذکر شده در بالا پیش سفارش دهید. با انجام این کار ، هر زمان که این نسخه راه اندازی شود ، یک نسخه رایگان از System Shock 2: Enhanced Edition به شما می دهد.

  ما هنوز تاریخ انتشار دقیق نسخه جدید System Shock را نداریم. GOG آن را به عنوان 31 آگوست 2021 لیست می کند ، اما این احتمالاً یک جایگزین است ، زیرا خود استودیو فقط بازی را به عنوان نسخه "تابستانی" در ویترین فروشگاه ها لیست می کند.

  صرف نظر از این ، ما " با دیدن اینکه استودیوی Night Dive در اینجا به چه نتیجه ای رسیده است هیجان زده می شویم و نمی توان منتظر ماند و دید که ظاهر و عملکرد آن در کامپیوتر چیست.

خبرهای دیگر از بازی