خبر

 • تک بورد - نسخه بسیار محدود مایکروسافت Halo Infinite Xbox Series X در حال حاضر غیر ممکن است با قیمت مناسب تهیه شود

  نسخه بسیار محدود مایکروسافت Halo Infinite Xbox Series X در حال حاضر غیر ممکن است با قیمت مناسب تهیه شود
  23 روز و 3 ساعت قبل

  Facepalm: خوب ، ما واقعاً نمی توانیم بگوییم که این را در آینده نمی بینیم. مایکروسافت در جریان افتتاح شب زنده بازی Gamescom ، اعلام کرد که نسخه محدود Halo 20th Anniversary Xbox Series X را عرضه می کند. پیش فروش از دیروز آغاز شده است و به طور شگفت انگیزی فروخته نشده است و به دنبال فروش بسیار زیاد از scalpers است.

  در میان تریلرها و به روزرسانی های مختلف بازی در جریان ارائه بازی Gamescom Opening Night Live ، مایکروسافت معتقد بود که می تواند نسخه Xbox "بسیار " محدودی با موضوع Halo را برای جشن گرفتن حق رای دادن اعلام کند \ بیستمین سالگرد کنسول 550 دلاری تا 15 نوامبر عرضه نمی شود ، اما پیش خرید از دیروز آغاز شد.

  این کنسول مستقیماً از مایکروسافت و همچنین آمازون ، Best Buy ، Target و Walmart در دسترس بود. از صبح امروز ، واحدها هنوز از Best Buy and Target در دسترس بودند. با کمال تعجب هیچ کس ، همه مکان ها اکنون فروخته شده است. با توجه به جدیدترین لیست های eBay ، تعداد زیادی از پیش خریدها به اسکالپرها رسید. قیمت Halo Xbox Series X با قیمت 3100 دلار اعلام شده است ، اگرچه بیشتر پیشنهادات به 1000 دلار نزدیک است. بالاترین میزان فروش تا کنون با قیمت 1300 دلار انجام شده است.

خبرهای دیگر از بازی