techbord.com نسخه بازسازی شخص ثالث Half-Life ، Black Mesa ، نسخه Definitive خود را دارد

Half-Life 3 ممکن است هنوز سالها فاصله داشته باشد (اگر تاکنون کاملاً لغو نشده است) ، اما این بدان معنا نیست که حق رای دادن مرده است. با راه اندازی های اخیر Half-Life: Alyx و بازسازی شخص ثالث Half-Life 1 ، Black Mesa ، به راحتی می توان گفت که هوس بسیاری از طرفداران Half-Life - فعلاً جلب توجه کرده است.

خوشبختانه حتی احترام به نیمه زندگی نیز بیشتر است ، با مجوز از توسعه دهنده Black Mesa Crowbar Collective. ظاهراً مدتهاست که این استودیو با پشتکار روی "نسخه قطعی" این بازی کار کرده است.

در واقع ، کار بر روی DE قبل از اینکه Black Mesa حتی در مارس به طور کامل منتشر شود ، شروع شده بود. اکنون ، بعد از ماه ها تلاش پس از راه اندازی ، Crowbar Collective سرانجام آماده انتشار نسخه قطعی است - به هر حال در نسخه بتا.

https://techbord.com بازسازی شخص ثالث Half-Life ، Black Mesa ، نسخه قطعی خود را دریافت می کند

لیست کامل ویژگی های وارد شده با DE ذهن است بسیار سرگرم کننده است ، اما ما سعی خواهیم کرد برخی از جالب ترین تغییرات را در اینجا پوشش دهیم. برای مبتدیان ، Crowbar Collective پشتیبانی کامل کارگاهی از Black Mesa را ارائه داده است ، که می تواند برای جامعه مدینگ بازی بسیار تأثیرگذار باشد. اکنون ، مدرسین می توانند محتوای جدیدی را که شامل اسکریپت ها ، تغییرات تنظیم رقص و جلوه های ذرات است ، ایجاد کنند.

علاوه بر این ، بخش "Power Up " Black Mesa به طور کامل بازسازی شده است ، با اضافه کردن تیم بیشتر " گیم پلی علت و معلول. Crowbar Collective در پست اعلامیه خود می نویسد: "شما اکنون باید از طریق یک مرکز تاریک مبارزه کنید تا چراغ روشن شود ، گارگنتو را بکشید ، و تراموا را" تقویت کنید "." > توسعه دهندگان ادامه می دهند تا برخی از سیستم های جدید نورپردازی دینامیکی خود را به نمایش بگذارند - که در زیر مشاهده کنید. به نظر من نتایج بسیار جذاب است.

https://techbord.com نیمه عمر سومین نسخه بازسازی احزاب ، Black Mesa ، نسخه قطعی خود را بدست می آورد

تغییر مهم دیگری که با نسخه Definitive به دست می آید ، تصاویر به روز شده برای نقشه های قدیمی Black Mesa است. برای کسانی که نمی دانند ، این بازی حدود 15 سال است که در دست ساخت است ، به این معنی که برخی از نقشه های قدیمی آن ، در حالی که هنوز هم زیباتر از Half-Life اصلی هستند ، در مقایسه با نسخه های جدید آن کم رنگ است.

یكی از اهداف نسخه قطعی این است كه این نقشه ها را در سطح مشابه تراز كند تا ناسازگاری ها از بین برود. ما می گوییم تیم در آن جبهه کار بسیار خوبی انجام داده است ، اما شما می توانید با نگاه کردن به تصاویر در سراسر این مقاله ، خود قضاوت کنید.

 https://techbord.com بازسازی شخص ثالث Half-Life ، Black Mesa ، نسخه قطعی خود را دریافت می کند

اگر می خواهید برای آزمایش نسخه Definitive برای خود ، شما به یک نسخه از Black Mesa نیاز دارید که خوشبختانه برای شما اتفاق می افتد که در حال حاضر با قیمت 10 دلار (50 درصد تخفیف) به عنوان بخشی از Steam به فروش برسد ' فروش هالووین.

هنگامی که بازی را گرفتید ، فقط روی ورودی Steam Library کلیک راست کنید ، Properties را بزنید ، به تب Betas بروید و سپس "public-beta" را انتخاب کنید لیست کشویی وویلا دفعه بعد که بازی را راه اندازی کردید ، به ویژگی های نسخه Definitive نسخه فعلی دسترسی پیدا خواهید کرد ، و ویژگی های بیشتری با گذشت زمان ارائه می شوند.

نسخه بازسازی شخص ثالث Half-Life ، Black Mesa ، نسخه Definitive خود را دارد
gaming/نسخه-بازسازی-شخص-ثالث-half-life-black-mesa-نسخه-definitive.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
techbord.com جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد
techbord.com ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.