خبر

 • تک بورد - نزدیک به 500 نمونه اولیه Dreamcast و Xbox به تلاش برای حفظ پروژه Deluge می پیوندند

  نزدیک به 500 نمونه اولیه Dreamcast و Xbox به تلاش برای حفظ پروژه Deluge می پیوندند
  28 روز و 5 ساعت قبل

  کاخ پنهان با یک نمونه دیگر از بازی های خوب بازگشته است. این بار ، روی زمین روی Microsoft Xbox اصلی و Dreamcast Sega متمرکز شده است ، که هر دو نقش بسیار مهمی در تاریخچه کنسول بازی های خانگی بازی کردند.

  در ماه مارس ، اگر به یاد داشته باشید ، Hidden Palace بیش از 700 نمونه اولیه منحصر به فرد پلی استیشن 2 را به پایگاه داده خود اضافه کرد با این وعده که موارد بیشتری در راه است. در واقع ، فقط یک ماه بعد ، گروه ترکیبی از 500 نسخه اولیه پلی استیشن ، سگا ساتورن و فیلیپس CD-I را کنار گذاشت.

  محافظان بازی های ویدئویی به تازگی 349 نمونه اولیه مایکروسافت ایکس باکس و 135 بازی Sega Dreamcast را به آنها اضافه کرده اند. مجموعه رو به فزونی از توسعه دهندگان اولیه ، پیش نمایش مطبوعات یا نمونه های اولیه منتشر نشده در زیر چتر Project Deluge.

  https://techbord .com نزدیک به 500 نمونه اولیه Dreamcast و Xbox به پروژه حفاظت از پروژه Deluge پیوستند

  تا زمان نگارش ، Hidden Palace نزدیک به 4000 دیسک را با" هیچ پایانی در نظر ندارد "مورد بررسی قرار داده است.

  نکات برجسته جدیدترین دامپ شامل ساخت اولیه 4 چرخ تندر است که پنج ماه قبل از شروع بازی (در آن زمان ، به عنوان Offroad Thunder شناخته می شد) و همچنین نمونه های اولیه Test Drive Cycles ، Vigilante 8: Second Offense ، WWF نگرش ، اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک و Ready 2 Rumble Boxing Round 2، all for Dreamcast.

  https://techbord.com نزدیک به 500 نمونه اولیه Dreamcast و Xbox به تلاش حفظ پروژه Project Deluge ملحق می شوند

  در Xbox ، Hidden Palace یک پورت منتشر نشده از American Idol ، He-Man: Defender of Grayskull ، Pac-Man World Rally و Hail to the Chimp را بایگانی کرد ، که آخرین مورد در نهایت در Xbox 360 منتشر شد.

  همچنین برخی از نمونه های جالب Xbox از توسعه دهندگان Sega وجود دارد که با توجه به برخی از نظرات کنسول مایکروسافت به عنوان جانشین معنوی Dreamcast ، چندان تعجب آور نیست. اینها شامل ToeJam & Earl III ، Crazy Taxi 3: High Roller ، Jet Set Radio Future و Sega GT هستند ، فقط برای ذکر چند مورد.

  مراقب باشید ، این کاملا دیوانه کننده است !!! مسابقه مخفی در نمونه اولیه Dreamcast SEGA GT !!! نام مسابقه "sonygt2 " است !!! کی اونجاست؟ این لوئیجی است !!!!!!!! #sega #dreamcast #Nintendo pic.twitter.com/ajqb0crQ8l

  - Sega Dreamcast Info (@CombyLaurent1) 18 سپتامبر 2021

  در اخبار مرتبط ، یکی از محافظان لوئیجی را در نمونه اولیه Sega GT پیدا کرده است. برادر ماریو را می توان در مسابقه ای پنهان به نام "SonyGT2 " قرار داد ، شاید اشاره ای به حق رای دادن سونی در Gran Turismo باشد.

خبرهای دیگر از بازی