techbord.com نرم افزار همپوشانی Game Bar مایکروسافت برای ویندوز 10 اکنون به شما امکان می دهد وظایف تشنه منابع را در بازی مشاهده کنید

ابزار نوار بازی ایکس باکس ویندوز 10 مایکروسافت محبوبیت فوق العاده ای ندارد ، اما کاربردهای زیادی دارد. وقتی Game Bar فعال باشد ، به عنوان جایگزینی برای برخی از نرم افزارهای همپوشانی دیگر مانند Overlay In-Game انویدیا عمل می کند. به شما امکان می دهد بازی های خود را ضبط کنید ، با دوستان Xbox صحبت کنید و حتی حیوانات اساسی کامپیوتر مانند میزان استفاده از CPU و GPU را کنترل کنید.

بدیهی است که تعداد زیادی نرم افزار مستقل وجود دارد که می توانند همین کارها را انجام دهند ، اما دسترسی به همه این عملکردها بدون نیاز به Alt + Tab در خارج از بازی بسیار مفید است.

اگر شما یکی از افرادی هستید که مشتاقانه از Xbox Game Bar استفاده می کنید ، از شنیدن خبر بهتر شدن آن بسیار خوشحال خواهید شد. از امروز ، کسانی که جدیدترین نسخه ویندوز 10 را دارند می توانند از یک ابزارک کاملاً جدید Game Bar لذت ببرند (البته با قابلیت تغییر وضعیت): منابع.

 https://techbord.com نرم افزار همپوشانی Game Bar مایکروسافت برای ویندوز 10 اکنون به شما امکان می دهد وظایف تشنه منابع را در بازی مشاهده کنید

ابزارک Resources ارائه می دهد شما یک مدیر مانند وظیفه دارید که دقیقاً چه برنامه هایی GPU ، CPU ، RAM و پهنای باند سیستم شما را می خورند. حتی می توانید کارهای مشکل ساز را از طریق این ابزارک خاتمه دهید ، مجدداً نیازی به Alt + Tab out ندارید و همان کار را از طریق دیگر انجام می دهید.

مایکروسافت همچنین ابزارک عملکرد را به روز کرده است ، بنابراین باید اکنون " "استفاده از GPU و استفاده از VRAM را با دقت رصد کنید. مثل همیشه ، می توانید تنظیمات ویجت را تنظیم کنید تا به Game Bar بگویید کدام معیار را می خواهید ردیابی کنید ، و کدامیک را می توانید کمتر بدانید.

نرم افزار همپوشانی Game Bar مایکروسافت برای ویندوز 10 اکنون به شما امکان می دهد وظایف تشنه منابع را در بازی مشاهده کنید
gaming/نرم-افزار-همپوشانی-game-bar-مایکروسافت-برای-ویندوز-10.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.