خبر

 • تک بورد - نرم افزار ضد تقلب Riot Games به TPM ، Secure Boot در ویندوز 11 نیاز دارد

  نرم افزار ضد تقلب Riot Games به TPM ، Secure Boot در ویندوز 11 نیاز دارد
  18 روز و 13 ساعت قبل

  الزامات جدید در ویندوز 10 - حداقل هنوز اجرا نشده است.
  ما قبلاً می دانیم که هنگام انتشار سیستم عامل در 5 اکتبر ، ویندوز 11 به طور رسمی نیاز به ماژول TPM 2.0 و پشتیبانی از بوت امن دارد ، اما به نظر می رسد نرم افزار ضد تقلب Vanguard Riot Games نیز سرگرم کننده خواهد بود. کاربرانی که Vanguard را در سیستم های ویندوز 11 اجرا می کنند ، پنجره های بازشو را مشاهده کرده اند که به آنها اطلاع می دهد که قبل

  پیشتاز در حال حاضر به دلیل دسترسی سطح پایینی که به سیستم شما دارد قابل توجه است-از یک درایور حالت هسته استفاده می کند که هنگام بوت شدن ویندوز راه اندازی می شود ، چه در حال بازی در بازی هستید یا نه. به هر دلیلی Vanguard را خاموش کنید و قبل از اینکه بتوانید یک بازی محافظت شده را راه اندازی کنید ، باید Windows را مجدداً راه اندازی کنید. خدماتی مانند Easy Anti-Cheat همچنین حفاظت از سطح هسته را تبلیغ می کنند.

  تبلیغات

  این خدمات در سطح هسته بهتر از سرویس های ضد تقلب که با اکثر برنامه های دیگر شما در "حالت کاربر" اجرا می شوند ، کار می کنند ، اما اشکال ندارد یا نرم افزاری در سطح هسته آسیب دیده نیز می تواند به طور بالقوه باعث ایجاد بی ثباتی و مشکلات امنیتی شود. آنها همچنین بی عیب نیستند. هنوز می توان از سخت افزار خارجی برای دور زدن نرم افزارهای ضد تقلب در هسته استفاده کرد و بسیاری از بازی های آنلاین برای شناسایی و ممنوعیت تقلب ها به گزارشات کاربران تکیه می کنند.

  خواندن بیشتر

  زنگ 0 آتش: آیا اقدامات جدید ضد تقلب Riot Games بیش از حد پیش می رود؟

  اگر رایانه قدیمی تری بدون TPM داخلی دارید یا فقط با استفاده از TPM غیرفعال خود از Windows استفاده می کنید ، Windows 11 قادر خواهد بود تا حدودی در سیستم های بدون TPM اجرا شود. Vanguard یکی از اولین برنامه هایی است که ما از آن مطلع هستیم همچنین هنگام اجرا بر روی ویندوز 11 به جای اینکه فرض کنیم TPM وجود دارد زیرا ویندوز 11 در حال اجراست به TPM نیاز دارد. TPM ها در گذشته عمدتا برای ویژگی های امنیتی مانند رمزگذاری دیسک BitLocker استفاده می شده اند-مهم اما چیزی نیست که تفاوت زیادی در تجربه روزمره اجرای برنامه ها بر روی رایانه شما ایجاد کند. الزامات امنیتی جدید ویندوز 11 احتمالاً به استفاده بیشتر نرم افزار از ماژول منجر می شود ، زیرا برنامه ها قادر خواهند بود که فرض کنند که در اکثر رایانه های شخصی ویندوز 11 موجود و فعال است.

خبرهای دیگر از بازی