خبر

 • تک بورد - نحوه انتقال داده های ذخیره شده از یک نینتندو سوییچ به دیگری

  نحوه انتقال داده های ذخیره شده از یک نینتندو سوییچ به دیگری
  29 روز و 15 ساعت قبل

  وقتی به سوئیچ OLED جدید و براق منتقل می شوید ، همه بازی های خود را با خود داشته باشید.

  ادامه مطلب

  تعویض OLED: بهترین و مهمترین ارتقاء نینتندو هنوز نینتندو سوییچ با ذخیره داده های گرانبها در بازی بارگذاری شده است ، بدون ذکر اسکرین شات های گران قیمت و ضبط های گیم پلی جذاب. نیازی به ارتقاء به OLED Switch جدید ندارید ، اما اگر می خواهید - یا فقط باید از یک کنسول به کنسول دیگر بروید - باید همه این داده ها را به دیگری منتقل کنید. دو روش برای انجام آن وجود دارد.

  انتقال داده های ذخیره بازی و صفحه نمایش شما شامل فرایندهای متفاوتی است ، و برای مورد دوم ، به یک کارت MicroSD جداگانه نیاز دارید. اگر هزینه Nintendo Switch Online را بپردازید ، اوضاع نیز بسیار متفاوت است (از نظر خوب). در اینجا ، ما تمام جزئیات را تجزیه می کنیم تا بتوانید روشی را که برای شما مناسب است دنبال کنید. در اینجا نحوه انتقال داده های Switch خود را مشاهده می کنید. ارزشمندترین داده های شما - همه ذخیره داده ها و پیشرفت هایی که در بازی های خود انجام داده اید - به نمایه کاربری که هنگام اولین راه اندازی سوئیچ خود ایجاد کرده اید وابسته است. این نمایه ای است که هر بار که یک بازی را شروع می کنید ، با نام و نماد انتخاب می کنید. همه این داده های مرتبط در Switch شما ذخیره می شود و باید در کنسول جدید شما کپی شود.

  دو روش برای انجام این کار وجود دارد که یکی از آنها هزینه دارد. اگر مشترک Nintendo Switch Online هستید ، این روند (بسیار) آسان تر است.

  روش 1: اگر Nintendo Switch Online

  https://techbord.com نحوه انتقال داده های ذخیره شده از یک نینتندو سوییچ به دیگری EnlargeEric Ravenscraft

  هنگامی که برای اولین بار در Nintendo Switch Online ثبت نام کردید ، بازی های شما به طور خودکار تنظیم می شوند تا از داده ها در ابر پشتیبان گیری کنند. با این حال ، می توانید به صورت جداگانه کنترل کنید که کدام بازی ها پشتیبان گیری می شوند و می توانید به صورت دستی پشتیبان گیری کنید و از قسمت Settings> Management Data> Save Data Cloud استفاده کنید.

  تبلیغات

  در Switch جدید خود ، وارد حساب Nintendo خود شوید به شما می توانید این کار را در مراحل عادی راه اندازی هنگامی که اولین بار سوئیچ خود را دریافت می کنید انجام دهید یا با انتخاب یک نمایه موجود از صفحه اصلی و انتخاب "پیوند حساب نینتندو". پس از انجام این کار ، می توانید با مراجعه به صفحه تنظیمات فوق ، داده های ذخیره شده برای هر بازی را به صورت دستی بارگیری کنید. برای بارگیری مجدد بازی های خود ، به Nintendo eShop بروید ، روی تصویر پروفایل خود در بالا سمت راست ضربه بزنید و به Redownload بروید.

  https://techbord.com نحوه انتقال داده های ذخیره شده از یک نینتندو سوییچ به دیگری اگر قصد دارید هر دو را نگه دارید ، می توانید بازی خود را در هر دو سوئیچ ادامه دهید. فقط مطمئن شوید که بارگیری خودکار ذخیره اطلاعات را در تنظیمات> مدیریت داده> ذخیره داده ابری> تنظیمات تغییر دهید. این اطمینان می دهد که فایل ذخیره همیشه بدون توجه به سوئیچ مورد استفاده به جدیدترین داده ها به روز می شود ، به این معنی که می توانید در هر یک از کنسول های خود از جایی که کار را متوقف کرده اید ادامه دهید.

  اگر شخص دیگری در خانه باشد می خواهد بازی شما را بر روی کنسول قدیمی بازی کند ، سوییچ باید به همان شبکه Wi-Fi متصل باشد و پس از انتقال باید آن را به عنوان کنسول اصلی لغو کنید ، که در ادامه به آن می پردازیم.

  شایان ذکر است که Animal Crossing: New Horizons یک فرآیند ویژه برای انتقال جزیره شما از یک سوئیچ به یک سیستم جدید دارد. می توانید دستورالعمل ها را در اینجا بخوانید. همچنین ، توسعه دهندگان می توانند همگام سازی ذخیره های بازی ابری را غیرفعال کنند ، بنابراین برخی بازی ها مانند Splatoon 2 و Pokémon Sword and Shield دیگر منتقل نمی شوند. اگر چنین شد ، می توانید آنها را به صورت دستی با مراحل زیر منتقل کنید.

  تبلیغات

  روش 2: اگر Nintendo Switch Online را ندارید

   https://techbord.com نحوه انتقال داده های ذخیره شده از یک نینتندو سوییچ به دیگری EnlargeEric Ravenscraft

  اگر نینتندو سوییچ آنلاین ندارید و نمی خواهید آن را دریافت کنید ، همچنان می توانید داده ها را منتقل کنید ، اما کمی آزاردهنده است. شما به هر دو دستگاه Switch ، و همچنین اتصال به اینترنت و حساب نینتندو نیاز دارید. مطمئن شوید نمایه ای که می خواهید انتقال دهید در Switch که داده ها را از آن منتقل می کنید به حساب Nintendo شما وارد شده باشد.

  نکته مهم: وارد حساب نینتندو خود نشوید روی کنسولی که می خواهید داده ها را به آن منتقل کنید. اگر حساب Nintendo خود را به نمایه ای در Switch جدید پیوند دهید ، این فرآیند نمی تواند آنها را ادغام کند ، بنابراین منتظر بمانید تا به شما دستور ورود به سیستم داده شود.

  وقتی همه چیز آماده شد ، می توانید این مراحل را هم در سوئیچ منبع که داده ها را از آن منتقل می کنید و هم در سوئیچ مورد نظر که داده ها را به آن منتقل می کنید دنبال کنید:

  از صفحه اصلی به تنظیمات سیستم بروید. از منوی سمت چپ ، کاربران را انتخاب کنید. Transfer Your User and Save Data را انتخاب کنید. Next را کلیک کنید.

  در این مرحله ، فرایند هر کنسول متفاوت می شود. در سوییچ قدیمی ، منبع کنسول را انتخاب کنید و روی ادامه کلیک کنید. در Switch جدید ، کنسول Target را انتخاب کنید. سپس می توانید وارد حساب Nintendo شوید که مربوط به نمایه ای است که می خواهید انتقال دهید.

خبرهای دیگر از بازی