خبر

 • تک بورد - نتفلیکس شروع به گزارش تعداد بینندگان برای بزرگترین بازدیدهای خود می کند

  نتفلیکس شروع به گزارش تعداد بینندگان برای بزرگترین بازدیدهای خود می کند
  22 روز و 11 ساعت قبل

  Red Notice و Narcos: مکزیک در اولین انتشار داده های پخش جریانی در صدر جدول قرار دارد.
  نتفلیکس به طور منظم آمار بینندگان را برای برنامه ها و فیلم های برتر خود گزارش می دهد، که یک تغییر عمده در استراتژی برای شرکت پخش است که به دقت از داده های خود محافظت می کند. دههی گذشته.

  این شرکت گفت که هر هفته گزارش خواهد کرد که مردم چند ساعت را برای تماشای 10 برنامه تلویزیونی و فیلم برتر خود، چه برای عناوین انگلیسی و چه غیر انگلیسی، از جمله نسخه‌های اصلی نتفلیکس و محتوای دارای مجوز از اشخاص ثالث، صرف کرده‌اند.

  در اولین انتشار خود از تعداد بینندگان در روز سه‌شنبه، نتفلیکس اعلام کرد که مشترکانش در هفته گذشته ۱۴۹ میلیون ساعت را صرف تماشای فیلم اکشن Red Notice با بازی گال گدوت کرده‌اند که آن را به محبوب‌ترین محتوای انگلیسی زبان در این پلتفرم تبدیل کرده است.

  در تلویزیون، پربیننده ترین برنامه انگلیسی زبان فصل سوم Narcos: Mexico بود که 50 میلیون ساعت تماشا کرد. Squid Game محبوب‌ترین برنامه تلویزیونی غیرانگلیسی زبان بود که در هفته منتهی به 14 نوامبر 43 میلیون ساعت تماشا داشت.

  «بی‌معنی. لیسانس. گیلاس چیده شد. حسابرسی نشده پابلو پرز د روسو، معاون استراتژی محتوا، گفت: ما بازخوردهای زیادی در مورد معیارهای خود در طول سال ها داشته ایم. "این یک گام مهم رو به جلو برای نتفلیکس، سازندگانی که با آنها کار می کنیم و اعضایمان است."

  از زمانی که نتفلیکس با House of Cards در سال 2013 وارد محتوای اصلی شد، این شرکت تا حد زیادی میزان محبوبیت خود را مخفی نگه داشته است. هر برنامه داده شده بود. نتفلیکس تبلیغاتی را اجرا نمی کند، بنابراین شرکت نیازی به گزارش رتبه بندی برای جذب برندها مانند شبکه های پخش و تلویزیون کابلی ندارد.

  تبلیغات

  پیش از این، نتفلیکس گزارش کرده بود که چند مشترک دو دقیقه اول را تماشا کرده اند. از یک برنامه رتبه‌بندی‌های تلویزیونی سنتی، که معمولاً توسط نیلسن ارائه می‌شود، بینندگان را در طول یک دقیقه متوسط ​​نمایش اندازه‌گیری می‌کند.

  فروش باکس آفیس و رتبه‌بندی تلویزیونی نیلسن - معیار سنتی موفقیت در هالیوود - برای نتفلیکس صدق نمی‌کند. تعیین معنای موفقیت در استریم سخت است. اغلب، حتی بازیگران و تهیه‌کنندگان درگیر نمی‌دانند که فیلمشان چقدر محبوب است، که منبعی برای ناامیدی در صنعت سرگرمی است.

  جان لندگراف، مدیر اجرایی FX، یک کانال تلویزیونی پولی متعلق به دیزنی، در سال 2019 نتفلیکس را به دلیل اقدامات مخفیانه اش مورد انتقاد قرار داد. لندگراف گفت: «وقتی صدها خفاش می‌گیرید، چند انفرادی، چند دونفره و حتی گاه به گاه خانگی را خواهید داشت. "و عدم گزارش یک ضربه ضربتی باعث کاهش درک دقیق از میانگین ضربات آنها می شود و مقیاس موفقیت های آنها را نادرست نشان می دهد." منتشر می‌شود تا به بزرگترین موفقیت‌های خود ببالد.

  در حالی که این وضعیت تحت سیستم گزارش‌دهی جدید تغییر خواهد کرد، نتفلیکس از شفافیت اجرای سنتی تلویزیون و فیلم کوتاه خواهد آمد. این شرکت تنها 10 برنامه موفق خود را گزارش می دهد و ناامیدی ها را کنار می گذارد.

  مدیران نتفلیکس می گویند که معیارهای سنتی، مانند رتبه بندی، در مدل کسب و کار جریانی مرتبط نیستند. هدف این شرکت جذب مشترکین جدید و جلوگیری از لغو مشترکان موجود است، نه کسب درآمد از یک برنامه فردی. پرز دی روسو گفت: «پیدا کردن بهترین روش برای اندازه‌گیری موفقیت در استریم سخت است، و هیچ معیار کاملی وجود ندارد.

  همتایان نتفلیکس در جریان، مانند دیزنی پلاس و HBO Max، حتی کمتر منتشر کرده‌اند. داده های بیننده نسبت به نتفلیکس. نتفلیکس گفت که EY را برای بررسی معیارهای خود استخدام کرده است.

  © 2021 The Financial Times Ltd. کلیه حقوق محفوظ است به هیچ وجه توزیع، کپی یا اصلاح نشود.

خبرهای دیگر از بازی