نبرد کریس پاین با ارتش مردگان در تریلر Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

"من همه چیزهایی را که برایم مهم بود از دست دادم. اگر اکنون آن را کنار بگذاریم، هیچ چیز نیست." & Dragons: Honor Among Thieves. این تریلر در حال حاضر بیش از 8 میلیون بازدید در یوتیوب به دست آورده است که نویدبخش استقبال باکس آفیس فیلم است.

کریس پاین و گروه خوش‌شکلش با شری فراطبیعی در Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves مبارزه می‌کنند.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، Honor Among Thieves در تنظیمات کمپین بسیار محبوب Forgotten Realms تنظیم شده است. فرضیه رسمی فیلم کوتاه و شیرین است: "یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان غیرمحتمل دست به یک دزدی حماسی می زنند تا یک اثر گم شده را پس بگیرند، اما وقتی با افراد اشتباه برخورد می کنند همه چیز به طرز خطرناکی خراب می شود."

گفت: دزد جذاب الگین است، یک بارد که کریس پاین نقش او را بازی می کند. برای شکست دادن شری که در جهان رها شده است، او به نیروی هولگا، یک بربر (میشل رودریگز) نیاز دارد. شجاعت از Xenk (Regé-Jean Page)، یک پالادین. و جادو به لطف سیمون جادوگر (جاستیس اسمیت). پس از آن دوریک (سوفی لیلیس)، یک دروید بندکشی است که می تواند به یک جغد وحشی تبدیل شود، که در طول دعوا به کارش می آید. پاین خود را به عنوان "برنامه ریز" گروه و نوازنده عود تصور می کند. همچنین هیو گرانت در نقش فورج فیتزویلیام سرکش، دیزی هد در نقش جادوگر سرخ تای و جیسون وانگ در نقش درلاس بازی می‌کنند. بازیگران سریال وب D&D Critical Role (که مجموعه انیمیشن The Legend of Vox Machina را ایجاد کرد) همچنین ظاهری کوتاه خواهند داشت.

Daisy Head در نقش جادوگر قرمز Thay بازی می‌کند.بزرگنمایی / دیزی هد جادوگر قرمز Thay را بازی می کند. YouTube/Paramount Pictures

Paramount Pictures طرفداران D&D را در سال گذشته در کامیک کان سن دیگو با یک پنل خوشحال کرد و اولین تریلر رسمی آن تریلر، که برای لد زپلین تنظیم شده بود، به شدت به طنز و اردو متمایل شد، که مطمئناً می تواند در یک محیط ماجراجویی فانتزی کار کند. گرانت این لحن را به مونتی پایتون در پانل سال گذشته تشبیه کرد، اما در آن زمان به این نکته اشاره کردم که این تریلر همچنین "مثلاً یک داستان شوالیه" را بی احترامی می کند. من (هنوز) آن را چیز خوبی می دانم. این با آن لحظات غیررسمی بی‌احترامی که در یک کمپین واقعی D&D مشاهده می‌شود، مطابقت دارد.

تبلیغات

همین لحن در آخرین تریلر حفظ شده است، که اطلاعات کمی در مورد طرح به ما می‌دهد و رنگارنگ را به نمایش می‌گذارد. پویایی گروه - کلید هر کمپین موفق و البته، تعداد زیادی تخم مرغ عید پاک برای بازیکنان D&D وجود دارد که باید آنها را بیرون بیاورند. تریلر با هولگا و الگین در حال اجرا شدن باز می شود. هولگا با خونسردی قابل توجهی می گوید: "باشه، آن را ریزش کن." دلیلش این است که او نقشه ای دارد: کتک زدن نگهبانان مسلح در حالی که الگین... سعی می کند با مالیدن دست های طناب دار او روی چند پله سنگی که برای این کار تیز نیستند، از بین ببرد.

گروه خود را در نقطه سختی می بیند.بزرگ کردن / گروه خود را در موقعیت سختی می بیند. YouTube/Paramount Pictures

همان‌طور که قبلاً، به ما گفته می‌شود که الگین و سارقان همکارش به "فرد اشتباهی کمک کردند تا چیز اشتباه را بدزدد و بزرگ‌ترین شری که جهان تا به حال شناخته است را آزاد کند." به شخصیت شیطانی تبدیل شوید که بسیار شبیه Vecna ​​است، یک شخصیت کلاسیک D&D که در حال حاضر به لطف Stranger Things از شهرت اصلی برخوردار است. اما به نظر می رسد که حریف سرسخت فوری حزب جادوگر سرخ تای باشد. Xenk پیشینه ای در مورد جادوگران سرخ ارائه می دهد که ارتشی مرده را ایجاد کردند. سایمون کمی کنایه را امتحان می کند، که برای زنک خوشایند نیست، او می گوید: "من می بینم کنایه تیغه ای است که کسی که آن را به کار می گیرد و به خصوص بیشتر می کند." Xenk به وضوح یک گروه killjoy است، اما او همچنین به طرز چشمگیری شایسته و نترس است. این ویژگی‌های خوبی است که باید هنگام نبرد با جادوگر قرمز، یک ارتش مرده، و موجودات جادویی مختلف که توسط جادوگر مذکور به وجود آمده بود داشته باشید.

ما همچنین کمی بیشتر در مورد الگین یاد می‌گیریم، یعنی اینکه او "همه چیز را از دست داده است" برای من اهمیت داشت،» با نگاهی کوتاه به همسر و دخترش در زمان‌های شادتر. بنابراین برای او، "چیزهایی بدتر از مردن وجود دارد" و او مصمم است که این تلاش را تا انتها ببیند، زیرا در غیر این صورت، این همه فداکاری برای چه بود؟ الگین در یک نقطه خود را در تنگنا می بیند و فورج به احتمال زیاد کمکی به او نمی کند. فورج می گوید: "من نمی خواهم مرگ تو را ببینم." "به همین دلیل است که می خواهم اتاق را ترک کنم."

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves در تاریخ 31 مارس 2023 پس از نمایش در جشنواره فیلم SXSW در 10 مارس در سینماها اکران می شود. مجموعه تلویزیونی اسپین آف قسمت قبلاً سفارش داده شده است و قرار است سنگ بنای چندین پروژه تکمیل کننده فیلم باشد.

تصویر فهرست شده توسط YouTube/Paramount Pictures

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *