خبر

 • تک بورد - ناکلز در دنباله فیلم Sonic the Hedgehog حضور خواهد داشت ، مجموعه عکس ها نشان می دهد

  ناکلز در دنباله فیلم Sonic the Hedgehog حضور خواهد داشت ، مجموعه عکس ها نشان می دهد
  2 روز و 6 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پارامونت پیکچرز در تابستان سال 2020 تأیید کرد که فیلم بعدی Sonic the Hedgehog در 8 آوریل 2022 افتتاح می شود. گذشته از آنچه که ما در صحنه اعتبار فیلم از اولین فیلم جمع کردیم ، چیز زیادی در مورد دنباله شناخته نشده بود ، اما از آن زمان تاکنون تغییر کرد.

  عکس های اخیر از مجموعه فیلم Sonic the Hedgehog 2 همبازی های جیمز مارسدن و تیکا سامپتر را نشان می دهد که در کار سخت کار می کنند. با این حال ، در یک عکس خاص ، یکی از اعضای خدمه می بینیم که لوازم جانبی شخصیت های CGI ، Sonic ، Tails و Knuckles را تنظیم می کند. البته ما می دانستیم که Tails در ماجراجویی بعدی او به Sonic خواهد پیوست ، اما درگیری Knuckles کمی تعجب آور بود.

  Knuckles the Echidna در بازی Genesis 1994 Sonic the Hedgehog 3 به عنوان NPC بازی در کنار Sonic & Knuckles توسعه داده شد. در ابتدا قرار بود این دو به عنوان یک بازی واحد وارد بازار شوند ، اما محدودیت های زمانی و بودجه ای باعث شد سگا پروژه را به دو قسمت تقسیم کند. -on technology ”که به بازیکنان امکان می دهد کارتریج دوم را به بازی وصل کنند. به عنوان مثال ، با پیوستن به Sonic 3 ، به بازیکنان اجازه دهید Sonic 3 را به عنوان Knuckles و Sonic & Knuckles را به عنوان Tails بازی کنند.

  با توجه به اطلاعات من ، این تنها بازی است که تاکنون از فناوری قفل استفاده کرده است.

  اعتبار تصویر Just Jared

خبرهای دیگر از بازی