خبر

 • تک بورد - ناظر تبلیغات به Star Citizen می گوید که توضیح دهد کشتی های مفهومی که می فروشد هنوز در دسترس نیستند

  ناظر تبلیغات به Star Citizen می گوید که توضیح دهد کشتی های مفهومی که می فروشد هنوز در دسترس نیستند
  19 روز و 3 ساعت قبل

  از زمان پیش تولید Star Citizen 11 سال می گذرد ، اما سیم کارت جاه طلبانه هنوز تاریخ انتشار نسخه نهایی را ندارد و برخی حامیان حوصله خود را از دست داده اند. یکی از آنها تا آنجا پیش رفت که از اداره استانداردهای تبلیغاتی انگلستان (ASA) در مورد عمل به فروش کشتی های مفهومی مجازی برای توسعه منابع مالی شکایت کرد ، اما آژانس چیزی بیش از یک هشدار نداده است.

  همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است ، کاربر Reddit Mazty در ماه جولای شکایتی را در رابطه با فروش کشتی های مفهومی مجازی ، که در واقع در بازی نیستند اما قرار است در برخی موارد ظاهر شوند ، به ASA ارسال کرد. نکته ، گرچه حتی می تواند تغییر کند.

  این شکایت پس از ارسال یک ایمیل بازاریابی به مشترکین ارسال شد که در آن آمده بود ، "آخرین شانس برای گرفتن Gatac Railen! " و "از دست ندهید شانس شما برای تعهد برای Gatac Manufacture Railen. این کشتی مفهومی بیگانه روز دوشنبه از فروشگاه تعهد خارج می شود ... "در ایمیل مشخص نشد که Railen هنوز در بازی نیست و تاریخ تخمینی وجود ندارد برای زمان ظاهر شدن آن. هنوز فروش نمی شود ">

  ASA شکایت را ارزیابی کرد و به این نتیجه رسید که " این حقیقت که کشتی یک محصول مفهومی بود می توان واضح تر توضیح داد. "

  "بر این اساس ، w e یک آگهی مشاوره صادر کرد که به تبلیغ کننده در آینده توصیه می کند تا اطمینان حاصل کند که تبلیغات آن شامل هرگونه اطلاعات مهم و محدودیت های قابل توجه است. آنها زمانی صادر می شوند که ASA در نظر داشته باشد که مشکلاتی وجود دارد ، اما آنها به اندازه کافی قابل توجه نیستند تا تحقیقات کامل را انجام دهند. علیرغم این که چیزی بیش از یک سیلی به مچ دست می خورد ، این اطلاعیه باعث شده است که توسعه دهنده Star Citizen Cloud Imperium Games مشخص کند که خرید کشتی های مفهومی به چه معناست.

  "The Crusader Ares (Inferno and Ion) ، A2 Hercules ، Genesis Starliner ، در اینجا به عنوان یک تعهد مفهومی خودرو محدود ارائه می شود ، "در آخرین ایمیل آمده است.

  " این بدان معناست که خودرو در حال توسعه است اما هنوز آماده نمایش در آن نیست Hangar یا پرواز در Star Citizen. بعنوان محتوای قابل پخش در وصله بعدی در دسترس خواهد بود. در آینده ممکن است قیمت خودرو افزایش یابد و بیمه مادام العمر یا سایر امکانات اضافی در دسترس نباشد. "

  علاوه بر این ، بازیکنانی که کشتی مفهومی را خریداری می کنند ، در حال حاضر یک وسیله نقلیه وام برای بازی دریافت می کنند که اندازه و عملکرد مشابه Railen را ارائه می دهد.

  Mazty از نتیجه راضی نیست. آنها می گویند "این عبارت هنوز بسیار گمراه کننده است زیرا آنها ادعا می کنند که کشتی ها قابل بازی خواهند بود. " حامیان در ماه مارس کسانی که منتظر عنصر تک نفره Squadron 42 بودند ، که شامل ستارگان هالیوود مانند هنری کاویل ، گیلیان اندرسون ، مارک همیل ، گری اولدمن ، مارک استرانگ و جان ریویس دیویس است ، در ماه دسامبر ناامید شدند وقتی که همه نام بتا از آن حذف شد. نقشه راه آن چند ماه قبل ، رئیس استودیو ، کریس روبرتز ، به طرز فجیعی هشدار داد که این کار "وقتی انجام شود" انجام می شود. " به کارکنان سابق Cloud Imperium او را به عنوان یک مدیر کوچک ضعیف معرفی کردند در حالی که محیط کار را هرج و مرج توصیف کردند. همچنین داستانهای زیادی در مورد کسانی که متعهد به پس گرفتن مجدد پول شده اند وجود دارد ، اما تنها پس از دعوای سخت در دادگاه ها ، در حالی که دیگران چندان خوش شانس نبوده اند. اما به نظر نمی رسد که مردم از واگذاری پول نقد خود منصرف شوند.

خبرهای دیگر از بازی