خبر

 • تک بورد - ناشر Dead or Alive از مدرسی که DVD شخصیت های بازی برهنه را فروخته شکایت می کند

  ناشر Dead or Alive از مدرسی که DVD شخصیت های بازی برهنه را فروخته شکایت می کند
  19 روز و 18 ساعت قبل

  سریال Dead or Alive یک جانور عجیب است. در حالی که در لیگ برتر با Street Fighter و Mortal Kombat نیست ، برخی از بازی های جنگی 3D بسیار خوب هستند و نظرات درخشانی را به دست آورده اند. البته این چیزی نیست که آنها بیشتر به خاطر آن شناخته شده اند - این می تواند عنوان عناوین ارائه شده از شخصیت های سینه بلند آن باشد. ناشر Koei Tecmo علی رغم بدنام بودن ، کاملاً مخالف افرادی است که مود برهنه می سازند ، مخصو

  همانطور که توسط نشریه ژاپنی Famitsu و ترجمه شده توسط Siliconera گزارش شد ، DVD متخلف ، که در یک سایت حراج فروخته شد ، حاوی ضبط شده از چندین عنوان از جمله Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation بود. اما این فقط فیلم بازیهای وانیل نبود. آن برای "حذف لباس شخصیت" اصلاح شده است. "

  ناشر DOA كوی تكمو با تمجید از DVD روبرو نیست و آن را نقض كپی رایت می داند. این شرکت در صدد تشکیل پرونده کیفری و شکایت مدنی علیه شخص یا افرادی است که به دنبال جبران خلاف است.

  https://techbord.com ناشر مرده یا زنده از مددی که DVD را با شخصیت های بازی برهنه فروخته شکایت کرد

  "من فقط آن را برای مکانیک های عالی والیبال بازی می کنم "

  Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation اسپین آف سریال والیبال ساحلی DOA است. این بازی رایگان است و بازیکنان قادر به صرف پول واقعی در بیکینی شخصیت ها و لوازم جانبی آن هستند. این بازی فقط در ژاپن در دسترس است ، اما می توانید پیش پرده را در اینجا ببینید.

  توسعه دهندگان DOA در گذشته علیه مودهای برهنه صحبت کرده اند. When Dead or Alive 5: Last Round اولین سری در این کامپیوتر بود که روی کامپیوتر قرار گرفت ، مدیر بازی Yohei Shimbori تهدید کرد که در صورت آزادی بازیکنان ، بازی های آینده را از این پلتفرم بیرون می کشد. وی ضمن اینکه صریحاً به حالت های برهنه اشاره نکرد ، از مردم خواست "بازی ما را با اخلاق و رفتار خوب انجام دهند". تقریباً یک روز طول کشید تا حالت های برهنه ظاهر شوند ، اما تهدید Shimbori هرگز عملی نشد. وقتی Final Fantasy XV با رایانه وارد شد ما شاهد یک جنجال مشابه برهنه بودیم.

خبرهای دیگر از بازی