خبر

 • تک بورد - ناشران معروف NFT ها را بخش بزرگی از آینده بازی می دانند

  ناشران معروف NFT ها را بخش بزرگی از آینده بازی می دانند
  4 روز و 2 ساعت قبل

  مدیران اجرایی برای ردیابی کلکسیون های درون بازی و طرح های «پرداخت برای کسب درآمد» وعده می دهند.

  مطالعه بیشتر

  راهنمای غیرقابل تعویض Ars Technica برای NFTsبرخی از بزرگ‌ترین ناشران در بازی از تماس‌های درآمدی اخیر برای ابراز خوش‌بینی صعودی درباره مفهوم توکن‌های غیرقابل تعویض (و به طور کلی بلاک چین) به عنوان بخشی استفاده می‌کنند. کسب و کار آینده خود را در یک راه یا دیگری.

  Ubisoft این ریزروند را در یک تماس درآمد در اواخر هفته گذشته رهبری کرد. همانطور که توسط International Business Times گزارش شده است، مدیر عامل Ubisoft، Yves Guillemot به سرمایه گذاران و تحلیلگران گفت که او معتقد است که بلاک چین "برای دراز مدت بسیار جذاب است" و می تواند یک "انقلاب" در صنعت باشد.

  Guillemot بیان کرد. علاقه خاص به توانایی NFTها برای کمک به فعال کردن مدل‌های «بازی برای کسب درآمد»، که در آن آیتم‌های درون بازی که از طریق گیم‌پلی معمولی به دست می‌آیند، می‌توانند برای سود فروخته شوند. این مدل در حال حاضر توسط بازی‌های اولیه NFT مانند Axie Infinity استفاده می‌شود، که در آن بازیکنان (مخصوصاً آن‌هایی که در کشورهای در حال توسعه هستند) می‌توانند با مبارزه با جانوران سبک پوکمون در برابر یکدیگر، ارز دیجیتال قابل کسب درآمد کسب کنند. Guillemot گفت که این نوع مدل "بازیکنان بیشتری را قادر می‌سازد تا در واقع محتوا کسب کنند، محتوای خود را داشته باشند و ما فکر می‌کنیم که صنعت را بسیار رشد خواهد کرد."

  در یک سند خلاصه همراه با اعلام درآمد، Ubisoft همچنین اشاره کرد که این شرکت یکی از اعضای موسس اتحاد بازی‌های بلاک چین است و در دور اخیر تامین مالی شرکت Animoca Brands که مجوز بلاک چین را صادر می‌کند، شرکت کرده است. این شرکت نوشت: این تجربه به یوبی‌سافت «دیدگاهی برای غلبه بر محدودیت‌های اولیه بلاک چین برای بازی در مورد پایداری و مقیاس‌پذیری» می‌دهد.

  NFT Ultimate Team؟

  Ubisoft بود. پس از آن این هفته الکترونیک آرتز، مدیر عامل آن، اندرو ویلسون در یک تماس درآمد گفت که طرفداران بازی‌های فیفا «تجربه‌های دیجیتالی بیشتری را در خارج از بازی می‌خواهند - ورزش‌های الکترونیکی، NFT، مصرف گسترده‌تر ورزش - و آنها می‌خواهند ما واقعاً خیلی سریع حرکت کنیم. "

  سری بازی های فیفا (که مجوز انحصاری آن با EA در حال حاضر در دسترس است) در حال حاضر درصد زیادی از درآمد خود را با فروش کارت های کلکسیونی برای حالت Ultimate Team بازی به دست می آورد که برخی کشورها آن را قمار غیرقانونی می دانند. . در حالی که تیم Ultimate بدون استفاده از فناوری بلاک چین به عنوان یک پولساز خوب برای EA عمل کرده است، به نظر می رسد EA کنجکاو است که چگونه NFT ها می توانند به این حالت و سایر کلکسیون های درون بازی کمک کنند تا درآمد بیشتری کسب کنند.

  تبلیغات

خبرهای دیگر از بازی