">

خبر

 • تک بورد - میلیونرهای پخش کننده Twitch به درآمد نشت شده خود واکنش نشان می دهند

  میلیونرهای پخش کننده Twitch به درآمد نشت شده خود واکنش نشان می دهند
  12 روز و 20 ساعت قبل

  "من هرگز نمی خواهم میزان درآمد خود را پنهان کنم ، بنابراین من قصد دارم از آن الگوی رفتاری بسازم."

  خواندن بیشتر

  کد منبع Twitch ، درآمد خالق در نشت 125 گیگابایت نشان داده می شود معمولاً در Twitch ، فریاد تجمع "بیایید پنج نفر برتر شویم عزیزم!" به تابلوی امتیاز بازی های ویدئویی اشاره می کند. در حال حاضر ، در پی نقض فاجعه بار داده ها ، دنیای بازی بر روی یک تابلو جدید متمرکز شده است: صفحه ای که پخش کنندگان را با توجه به میزان درآمد آنها از Twitch رتبه بندی می کند.

  یک سیرک مشاجره روز چهارشنبه پس از آنکه یک کاربر ناشناس 4chan 125 گیگابایت داده را از پلتفرم جریان پخش کرد ، که شامل اطلاعات پرداخت بیش از 10،000 پخش کننده Twitch بود ، در اینترنت سر و صدا کرد. Twitch این نقض را در همان روز تأیید کرد و گفت که تغییر پیکربندی سرور به "شخص ثالث مخرب" اجازه دسترسی به داده ها را داده است. داده های درآمد ، که شامل اشتراک ها ، کمک ها و تبلیغات از آگوست 2019 تا اکتبر 2021 بود ، بلافاصله در 4chan ، Twitter ، Reddit و سایر رسانه های اجتماعی ویروسی شد. (چندین پخش کننده تصریح کرده اند که اطلاعات بیشتر دقیق است ، اگرچه پرداخت های Twitch تنها منبع درآمد آنها را نشان نمی دهد.) و در حالی که به طور قابل ملاحظه ای نگران خطرات احتمالی حریم خصوصی مرتبط با نقض داده ها هستند ، بسیاری از آنها نیز در مورد این موضوع اظهار نظر کرده اند. پول و مثل همیشه کسب درآمد از الگوهای رفتاری.

  "NUMBA 6 PRIMES آغاز شد" ، لودویگ آگرن ، پخش کننده اصلی برنامه چهارشنبه ، با اشاره به اشتراکات Twitch's Prime ، پخش زنده خود را چهارشنبه عنوان کرد. بیست و چهار هزار بیننده وارد برنامه شدند. با مرور وب سایتی که اطلاعات پرداخت را در یک جدول امتیازات سازماندهی کرده بود ، Ahgren نام کاربری پخش کنندگان مختلف را تایپ کرد تا آنچه را که ساخته بودند پیدا کند. (وب سایت از آن زمان حذف شده است.) در مقطعی ، آگرن برای ادامه جشن شایعات ، جریان دیگری را به نام متیو "میزکیف" رینودو صدا کرد. "شماره شش!" رینودو در احترام به اهگرن فریاد زد. "برای دیدن شماره من باید اسکرول کنید. این خجالت آور است. "

  " من هرگز نمی خواهم میزان درآمد خود را پنهان کنم ، بنابراین قصد دارم از آن یک الگوی رفتاری بسازم. "Ahgren به WIRED می گوید. "من مدتی یک الگوی رفتاری داشتم: تعداد بیشتر ، فرد بهتر. وقتی شما یک خالق محتوا هستید ، احساس شما به طور مستقیم با میزان بزرگ بودن شما و میزان درآمد شما مرتبط است. " (لودویگ تأیید کرد که 3.3 میلیون دلار از طریق اشتراک Twitch ، Twitch Bits و تبلیغات از اواخر سال 2019 تا اکتبر 2021 به دست آورده است.)

  تبلیغات

  https://techbord.com میلیونرهای پخش کننده Twitch به درآمد ناگهانی شد خود را نشان داد می دهند تمام روز چهارشنبه ، استریمرها و طرفداران آنها با شماره های خود در تابلوی درآمد سودهای Twitch که در حال حاضر منقرض شده است ، به افراد مشهور بازی مورد علاقه خود اشاره می کردند. در محبوب Twitch gossip subreddit r/LivestreamFail ، پست هایی با عناوینی مانند "شماره 6 صحبت با شماره 23" ، "بدترین کابوس شماره 137" یا حتی " #6 ، #188 ، #264 ، #280 ، #269 ، #343 ، #414 ، #550 ، #1049 و #1905 با هم همکاری می کنند تا شماره 28 را شکست دهند. "

  بخشی از انگیزه برای میم به سادگی از پرداخت های عظیم پخش کنندگان پخش شد. بر اساس اطلاعات فاش شده ، 81 پخش کننده برتر هرکدام از اواخر سال 2019 بیش از 1 میلیون دلار از طریق Twitch درآمد داشتند. پنج نفر برتر هر کدام بیش از 5 میلیون دلار درآمد داشتند. در حالی که اطلاعات مالی قابل انفجار بود ، خبری نیست که برخی از پخش کننده ها میلیون ها دلار خرج می کنند. در حقیقت ، بینندگان باهوش ممکن است بتوانند تقریباً اطلاعات درآمد برخی از پخش کنندگان را به تنهایی محاسبه کنند ، بدون نیاز به نشت. اکثر اشتراک های پخش کننده های با وضعیت Partner 5 دلار هزینه دارند و Twitch 50 درصد از این درآمد را می گیرد. بنابراین اگر یک استریمر شریک دارای 50 مشترک باشد که 5 دلار در ماه پرداخت می کند ، آن استریمر ماهانه 125 دلار از اشتراک دریافت می کند. به گفته الکس کاری ، استراتژیست بازاریابی تأثیرگذار بازی در Upfluence ، علاوه بر این ، استریمرها از اهداء بیت (Twitch 30 درصد می گیرد) و تبلیغات برنامه شریک (که Twitch 20 تا 30 درصد می گیرد) درآمد کسب می کنند.

  کری می گوید: "این نشت میزان درآمد پردازی را نشان می دهد و ما فقط از درآمد مستقیم خود Twitch صحبت می کنیم. با این حال ، این تصویر کاملی از درآمد استریمرها نیست. "به این ارقام ، می توانید همکاری های تجاری ، حمایت مالی ، خرید و فروش و کمک های مالی را اضافه کنید. بنابراین واقعیت دستمزد فوق العاده به طور قابل توجهی بالاتر از این است. " رمز و راز واقعی ، حداقل برای عموم مردم این است که درآمدزایی کنندگان از این معاملات خصوصی چقدر است. و این اعداد - که در جمع آوری اطلاعات هکرها وجود نداشت - می تواند بسیار زیاد باشد. چهارشنبه ، آگرن در صفحه گسترده ای به اشتراک گذاشت که از اواخر سال 2019 تا اکتبر 2021 ، وی 3 میلیون دلار ، 44 درصد درآمد خود را از حامیان مالی کسب کرده است.

خبرهای دیگر از بازی