techbord.com موس پد های جدید SteelSeries کاملاً گسترده هستند

نظر ویراستار: من با پدهای بزرگ هیچ مشکلی ندارم ، اما در عصر حاضر سنسورهای پیشرفته ماوس ، من خواهم خواست که آیا شما اصلاً واقعا به صفحه ماوس احتیاج دارید یا خیر. احتمالاً نزدیک به یک دهه است که شخصاً از آن استفاده نکرده ام. درعوض ، من فقط به سطح میزم اعتماد می کنم تا دو برابر "صفحه موس" خود باشم. وضعیت همه افراد متفاوت است و مسافت پیموده شده و ترجیحات شما متفاوت خواهد بود ، اما حداقل قابل تأمل است

ماوس پدهای بزرگ از قدیم الایام وجود داشته است ، اما جدیدترین مورد SteelSeries در سطح کاملاً جدیدی از جنون است.

QcK 5XL بسیار مصرف کننده 1600 میلی متر 800 800 میلی متر یا 63 اینچ urd است 31.5 اینچ برای مقایسه ، یک تشک سایز دوقلو 75 اینچ x 38 اینچ است (و احتمالاً می توان با هزینه کمتری آن را تهیه کرد). خوشبختانه ، طیف وسیعی از اندازه ها از 5XL به کوچک وجود دارد که 9.8 اینچ x 8.2 اینچ است.

https://techbord.com SteelSeries  'موس های جدید کاملاً گسترده هستند

صفحه موس پارچه ای بازی QcK را می توان با روشنایی RGB دو منطقه ای یا بدون آن پیکربندی کرد. نسخه اخیر با نورپردازی خط Prism نامیده می شود و البته قیمت بالاتری نیز دارد.

به عنوان مثال صفحه موس پارچه ای QcK Prism 5XL با قیمت 149.99 دلار برای شما جالب است در حالی که نوع غیر LED آن ادامه دارد. با 99.99 دلار.

چالش دیگری که با چنین پد بزرگی می بینم ، بدست آوردن اندازه مناسب است. اگر خیلی بزرگ باشد ، روی لبه میز شما آویزان می شود. خیلی کوچک است و احتمالاً از زیبایی مورد نظر شما کم خواهد شد.

موس پد های جدید SteelSeries کاملاً گسترده هستند
gaming/موس-پد-های-جدید-steelseries-کاملا-گسترده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.