techbord.com موسیقی متن Nine Inch Nails  'Quake پس از 24 سال روی وینیل قرار می گیرد

برداشت ویراستار: مانند Doom ، Quake از پیشگامان اولیه سبک تیرانداز اول شخص بود. و مانند سلف خود ، Quake موسیقی متن بسیار خوبی نیز داشت که هیچ کس دیگری به نام Trent Reznor از Nine Inch Nail Name مشهور نبود. اکنون ، این برای اولین بار از زمان شروع بازی در سال 1996 در دسترس است.

موسیقی متن Quake به طور کامل توسط Reznor نوشته و اجرا شده است. در آن زمان ، Trent Ward از GameStop در بررسی خود از این بازی به عنوان بهترین موسیقی متن ساخته شده برای یک بازی رایانه ای توصیف کرد.

موسیقی متن Quake’s بر روی دیسک همان بازی فشرده شد. به اندازه کافی عجیب ، با وجود تحسین هایی که از جامعه دریافت شده است ، هیچ وقت در خارج از بازی به صورت تجاری در دسترس نبوده است ... تاکنون.

فقط وقتی فکر می کنید 2020 نمی توانید هیچ عجیب و غریب به دست آورید… The Social شبکه و Quake در حال حاضر در وینیل و حمل و نقل موجود است! چه کسی این کارت را در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو 2020 خود داشته است؟ شبکه اجتماعی وینیل: https://t.co/1TwpKz6Fwp زلزله: https://t.co/H88exJWAfk pic.twitter.com/LbhNhxawxh

- ناخن نه اینچ (nineinchnails) 16 سپتامبر 2020

در پست اخیر خود در توییتر ، Nine Inch Nails اعلام کرد که نسخه بازسازی شده موسیقی متن Quake اکنون از طریق وینیل در دسترس است. Quake Remastered 2XLP در کل دارای 10 قطعه است و 35 دلار قیمت دارد.

چیزهای بی اهمیت دیگری - با شروع بازی ، آهنگ های موسیقی متن هیچ عنوانی نداشتند. طی سالهای گذشته ، طبق گزارشات ، طرفداران با شناسایی عناوین خاص خود ، آهنگها را مشخص می کنند ، و بیشتر آنها را فقط به نام سطحی که برای اولین بار در آن ظاهر می شوند ، نامگذاری می کنند. تا زمان راه اندازی وینیل ، عناوین واقعی این آهنگ مشخص نشد.

موسیقی متن فیلم Quake ویژگی اخیر ما را در مورد موسیقی بازی ویدیویی منتشر نکرده است ، اما بیشتر به این دلیل است که بیشتر روی موسیقی دوره های 8- و 16 بیتی متمرکز شده است. اگر می خواهید پیگیری ویژه موسیقی از سیستم عامل های دیگر را ببینید ، به ما اطلاع دهید.

موسیقی متن Nine Inch Nails 'Quake پس از 24 سال روی وینیل قرار می گیرد
gaming/موسیقی-متن-nine-inch-nails-quake-پس-از-24-سال-روی-وینیل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.