خبر

 • تک بورد - موزه نسخه ی نمایشی درگاه PC Super Mario Bros. id Software را به دست می آورد

  موزه نسخه ی نمایشی درگاه PC Super Mario Bros. id Software را به دست می آورد
  22 روز و 9 ساعت قبل

  نسخه ی نمایشی 1990 توسط نینتندو رد شد اما به فرمانده کین کمک کرد.
  موزه ملی قدرتمند بازی نمایشی نادر از Super Mario Bros. 3 را بدست آورده است که یک نرم افزار ID قبل از Doom برای رایانه های MS-DOS کدگذاری شده بود در سال 1990. این کسب اطمینان خواهد کرد که کنجکاوی تاریخی در آینده حفظ و در دسترس محققان قرار خواهد گرفت.

  دانش آموزان تاریخ بازی های ویدیویی از مدت ها پیش از وجود نسخه ی نمایشی آگاهی داشتند که به طور مفصل در کتاب عالی Masters of Doom 2003 دیوید کوشنر شرح داده شده است. id Software - که بعداً با عنوان Ideas from the Deep (IFD) شناخته می شد - در کمتر از یک هفته بازی را رمزگذاری کرد و نسخه ای از آن را به نینتندو ارسال کرد به این امید که بتواند قراردادی برای توسعه یک درگاه رسمی PC از NES کلاسیک ، که در در اوایل سال 1990 ایالات متحده.

  بخشی از ویژگی های ویژه نمایش ، الگوریتم پیمایش با کد John Carmack بود که فراتر از حرکات لکنتی پس زمینه و دستمال مرطوب تمام صفحه ای بود که معمولاً در اواخر دهه 80 DOS مشاهده می کردید. بازی ها. اندرو بورمن ، متصدی موزه بازی های دیجیتال بازی از طریق ایمیل به Ars گفت: "وقتی به بازی های رایانه های شخصی آن دوران نگاه می کردید ، واقعا عناوینی با پیمایش روان در بازدیدهای نینتندو وجود نداشت." و گرچه نینتندو هرگز ایده درگاه رایانه برای SMB3 را سرگرم نمی کند ، id Software "با رد شدن مانع [و] استفاده مجدد از فناوری برای Commander Keen ، که هنوز هم یکی از سری های مورد علاقه من در آن دوران است ، دوباره استفاده نشد". .

  یک یافته غافلگیرانه

  بیشتر بخوانید در اینجا آنچه که می تواند پورت PC Mario از id 3 نرم افزار باشد به نظر می رسد اگرچه وجود نسخه ی نمایشی برای مدتی کاملاً مشهور بوده است ، اما نزدیکترین چیزی که عموم مردم به آن دسترسی داشته اند ویدیویی در سال 2015 است که توسط جان رومرو منتشر شده است و بسیاری از سطح و قابلیت های نسخه ی نمایشی را نشان می دهد. سریع به امروز منتقل می شویم ، وقتی بورمن گفت که از پیدا کردن نسخه نمایشی به طور نامحسوس در یک مجموعه بزرگتر از نرم افزارهای اهدا شده متعجب شده است.

  "بورمن به آرس گفت:" شخصی كه آن را اهدا كرد ، یك سازنده بازی بود. "اما آنها در این زمین کار نکردند ، در عوض در طول کار خود آن را دریافت کردند. این چیزی نبود که انتظار داشتم در این کمک مالی ببینم ، اما با دیدن ویدئویی که رومرو در سال 2015 به اشتراک گذاشته بود بسیار هیجان انگیز بودم. یکی از موارد مورد علاقه من در موزه کمک به پردازش کمک های دریافتی است ، به ویژه هنگامی که می توانیم داستان های توسعه دهندگان مهمی مانند id Software را به اشتراک بگذاریم. "

  تبلیغات ویدیوی جان رومرو در سال 2015 نزدیک ترین نگاه عموم مردم به نمایش را تا امروز فراهم کرده است.

  قبل از اینکه بازی را برای خودش آزمایش کند ، بورمن گفت که او از فلاپی اصلی تصویربرداری کرده است (برای کمک به حفظ مصنوع فیزیکی) و با مقایسه اجرای اجرای شبیه ساز DOSBox با فیلم Romero 2015 ، محتویات را تأیید کرد. سپس وی توانست نمایش آزمایشی کمتری را برای خود ، از جمله سطح 1-4 ، که هرگز توسط عموم دیده نشده است ، جستجو کند و یک آرم "IFD" متخلخل که در گوشه سمت چپ و بالای سطح در ستاره ها و قارچ ها نوشته شده است. 1-1 وی 1-4 را به عنوان "یک سطح نسبتاً مسطح توصیف کرد هر چند که در انتها هرم خوبی دارد."

  "هرچند این یک نسخه ی نمایشی اولیه است و فاقد بسیاری از ویژگی ها و لهستانی است که می توانست دیده شود توسعه دهندگان توانسته اند با نینتندو در ایجاد نسخه کامل خرده فروشی همکاری کنند. " "برای داشتن یک نسخه آزمایشی اولیه ، بازی بسیار سرگرم کننده است ، به خصوص 1-1 ، که اولین سطح شاخص را از Super Mario Bros 3 بازسازی می کند."

  آن متعلق به یک موزه است

  بورمان گفت نسخه نمایشی در صورت درخواست محققان و سایر اشخاص علاقه مند در دسترس خواهد بود. فعلاً برنامه ای برای نمایش بازی در معرض دید عموم مردم در فضای موزه روچستر Strong که قرار است به زودی گسترش یابد یا جاهای دیگر وجود ندارد. اما بورمن گفت: "فرصت های زیادی برای آینده در آینده وجود دارد" برای این نوع نمایش ها.

  موزه بازی همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که این قسمت از تاریخ برای نسل های آینده مورخان بازی قابل دسترسی خواهد بود. بورمن گفت: "كارهاي نگهداري ما نه تنها به نيازهاي تحقيقاتي امروز ، بلكه همچنين چگونگي دستيابي محققان به دهه ها ، بعضي ها كه حتي هنوز متولد نشده اند ، متمركز مي شود." "ذخیره سازی مناسب با کنترل آب و هوا به حفظ آن مصنوعات فیزیکی کمک می کند ، به ویژه هنگامی که موادی مانند پلاستیک با گذشت زمان تخریب می شوند. ما همچنین در حال ساخت قابلیت های حفظ دیجیتال خود هستیم ، به ما این امکان را می دهیم که انواع مختلفی از رسانه ها را پیدا کنیم ، از جمله کارتریج های مختلف و رسانه های نوری. "

  علاوه بر علاقه تحقیق ، نسخه آزمایشی تازه محافظت شده دریچه ای برای جهانی جایگزین را فراهم می کند که در آن دو از مهمترین شرکت های بازی برای ایجاد انقلابی در بازی های رایانه های شخصی دهه 90 به هم پیوسته اند. "در حالی که نسخه ی نمایشی در اینجا واقعاً یک هفته یا کمتر کار را نشان می دهد ، اما اکنون می دانیم که نرم افزار چقدر مهم می شود ، اما" چه می شود؟ "جالب است. "از تاریخ بازی" ، بورمن گفت. "تفکر در مورد چگونگی تغییر شرکت در صورت ایجاد رابطه با شرکت با نینتندو جالب است."

  تصویر لیست توسط Andrew Borman / موزه بازی قوی

خبرهای دیگر از بازی کردن