موددرهای پشت درگاه عالی Half-Life 2 VR، اپیزود اول را در سه ماهه اول معرفی می‌کنند.

بسیار مورد انتظار: اگر بازی SourceVR's Half-Life 2: VR Mod را بازی کرده باشید، احتمالاً شما را بیشتر می خواهد. خبر خوب این است که تیم در حال حاضر روی تبدیل HL2: Episode One به VR کار می کند. خبر خوب حتی بیشتر این است که قرار است در سه ماهه اول سال جاری برسد. بله انتظار یک دهه برای Half-Life 2: VR کمی شیرین‌تر شد، زیرا می‌دانستیم که قسمت‌های بعدی زودتر از آنچه فکر می‌کردیم در راه است.

تیم SourceVR Mod پس از انتشار نسخه بتای اخیر Half-Life 2: VR Mod فاش کرد که Half-Life 2: Episode One را در حال حاضر در حال کار کرده است. مود توسعه یافته توسط طرفداران باید در سه ماهه اول 2023 راه اندازی شود، اگرچه تیم نشان نداد که آیا نسخه بتا خواهد بود یا کاملاً کامل است.

با توجه به اینکه HL2: VR هنوز در Steam در مرحله بتا است، یکی دو چیز ممکن است اتفاق بیفتد از آنجایی که توسعه بدون شک با مود بازی اصلی همزمان شد، Episode One می‌تواند درست زمانی که SourceVR نسخه نهایی HL2: VR را منتشر می‌کند، راه‌اندازی شود. برعکس، می‌تواند مانند نسخه قبلی خود وارد یک وضعیت بتا دسترسی نامشخص شود.

techbord.com موددرهای پشت درگاه عالی Half-Life 2 VR، اپیزود اول را در سه ماهه اول معرفی می‌کنند.

در هر صورت، جالب است بدانید که لازم نیست 10 سال دیگر برای محتوای بعدی منتظر بمانیم. تبدیل Half-Life 2 توسط SourceVR مدت‌ها پیش بود، اما ارزش انتظار را داشت، زیرا هر آنچه را که برای یک عنوان واقعیت مجازی سه‌گانه انتظار داشتید داشت. تلاش ضعیف کوتاه مدت Valve برای نسخه HL2 VR مایه شرمساری است.

مد اپیزود یک باید بیشتر شبیه به هم باشد، با توجه به اینکه انتشار قریب‌الوقوع آن نشان می‌دهد که تیم یک سری کامل را جمع‌آوری کرده است. Steam (جناس در نظر گرفته شده) آن را خیلی زود پس از راه اندازی بتا تلاش قبلی بیرون بکشد. به نظر می رسد SourceVR به پیشرفت خود در این پروژه رسیده است و تعجب آور نیست که بشنویم که قسمت 2 در چند ماه آینده به اتمام می رسد. انگشتانتان را روی هم بزنید.

به خاطر داشته باشید که کل پروژه Half-Life 2: VR یک مد است و به بازی اصلی غیر VR Valve نیاز دارد. با این حال، The Orange Box که شامل بازی اصلی و هر دو قسمت است، تنها 20 دلار است. جعبه همچنین به همراه پورتال ارائه می شود، بنابراین خرید بدون فکر است. و تا زمانی که برای انجام هیچ کاری چند دلاری به Valve می پردازید، چرا تیم SourceVR برای کار سختش یک قهوه نخرید. می‌توانید در صفحه Ko-fi آن به هدف کمک کنید.

در مورد تنظیمات VR، SourceVR توصیه می‌کند که این حالت‌ها را روی پردازنده نسل هشتم اینتل یا AMD Ryzen 3000 یا بهتر اجرا کنید. شما می توانید با 8 گیگابایت رم راحت شوید، اما 16 گیگابایت یا بیشتر بهتر است. همچنین می‌خواهید یک GeForce GTX 1080 یا Radeon RX 5700 داشته باشید تا با وفاداری و نرخ فریم بالاتر بازی کنید. همچنین، مطمئن شوید که هدست و کنترلرهای شما با SteamVR سازگار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *