خبر

 • تک بورد - موتور بازی ، دیدار با جریان بازی: Unity Parsec را با قیمت 320 میلیون دلار خریداری می کند

  موتور بازی ، دیدار با جریان بازی: Unity Parsec را با قیمت 320 میلیون دلار خریداری می کند
  5 روز و 12 ساعت قبل

  انفجار پارسک در دوران همه گیری را به عنوان یک ابزار توسعه بازی از راه دور دنبال می کند.
  شرکت مادر Unity ، یکی از محبوب ترین موتورهای توسعه بازی در جهان ، بدون شک بزرگترین خرید خود را از یک شرکت بازی سازی دیگر بدست آورده است. این معامله که روز سه شنبه نهایی شد ، نشان می دهد که یونیتی کنترل Parsec ، یک پروتکل پخش بازی همتا به همتا را در دست می گیرد. ارزش این خرید 320 میلیون دلار است.

  در سالهای پس از تأسیس یونیتی در سال 2005 ، ابزارهای آن برای ساخت بازی برای تقریباً همه کنسول ها ، تلفن های هوشمند و پلتفرم VR قابل تصور استفاده شده است. این بازی مشابه موتورهای بازی عمومی دیگر مانند Unreal است ، زیرا حول یک مجموعه ابزار کلی می چرخد ​​که می تواند برای ساخت بازی های ویدئویی از ابتدا مورد استفاده قرار گیرد یا بر اساس دلخواه توسعه دهندگان توسعه یابد. سپس کاربران یونیتی می توانند بازی های تمام شده را در انواع پلتفرم های ضعیف تر و قوی تر منتقل کنند.

  IPO اخیر بازار سهام توسط Unity Technologies این شرکت را با پول نقد تزریق کرد ، که از آن برای ادامه کار استفاده می کرد. با تملک شرکت با این حال ، ممکن است پارسک فوراً مناسب شهرت یونیتی نباشد. جریان بازی همتا به همتا چگونه با فردی که تلاش می کند بازی های ویدئویی بسازد متصل می شود؟

  رو به روی توسعه دهندگان ، نه رو به مصرف کننده

  پاسخ لزوماً شبیه Google Stadia نیست ، Nvidia GeForce Now ، یا سایر گزینه های پخش بازی با مصرف کننده.

  بخشی از تصمیم Unity Technologies نتیجه همه گیری COVID-19 است که استودیوهای بازی سازی از سراسر جهان را مجبور به سازگاری با دورتر از محل کار Parsec با اجازه دادن به سازندگان بازی برای پخش مlyثر و ایمن رایانه ها و محیط های کنسول خود در صورت نیاز ، در آن تصویر جای می گیرد. منابع آشنا با این موضوع بارها از پارسک به عنوان یک سرویس مورد اعتماد برای سازندگان بازی ، بخش های تست کیفیت و سایر بخش های صنعت بازی یاد کرده اند ، به طوری که شرایط دقیق تست کامپیوتر و کنسول ها را می توان با حداقل تاخیر دکمه شبیه سازی کرد. مسائل.

  تبلیغات

  همانطور که پیداست ، تیم پخش بازی در Stadia در سال گذشته نیز همین راه فروش از راه دور را برای استودیوهای بازی انجام می داد. اما در مورد گوگل ، Stadia پس از افشای تصادفی یک بازی منتشر نشده Ubisoft در ژوئن 2020 - اندکی قبل از بازی مورد بحث ، Immortals: Fenyx Rising ، با رسمی ترین شلوار ، با شلوار محرمانه درگیر شد.

  چهره عمومی پارسک بیشتر شامل مصرف کنندگان عادی است که از پارسک برای زورگیری برخی از بازی های مورد علاقه خود به کار آنلاین استفاده می کنند در حالی که بازی ها در غیر این صورت حالت های آنلاین آنلاین را شامل نمی شوند. Parsec تنها سرویس با این قیمت فروش نیست: Valve در اواخر سال 2019 سرویس مشابهی را با نام Steam Remote Play به عنوان یک ضامن داخلی در ویترین بازی رایانه ای رایانه های شخصی خود عرضه کرد. اما Parsec مدتهاست که در زمین بازی به استودیوهای بازی به عنوان یک گزینه مفید در محل کار از راه دور متمایز شده است ، که احتمالاً بیشترین ارزش 320 میلیون دلاری آن از آنجا ناشی می شود.

  Epic Games ، معروف ترین رقیب Unity در فضای موتور بازی نیز با خریدهای خاص خود مشغول بوده است. بزرگترین آنها استودیوهای بازی کاملی مانند Psyonix (Rocket League) و Mediatonic (Fall Guys) بوده اند ، اگرچه Epic همچنین انبوهی از پول نقد را صرف خرید ابزارهای مکمل کرده است که انتظار می رود مستقیماً به مجموعه ابزارهایی مانند Epic Unreal متصل شوید. موتور.

  همانطور که در ماه مارس نوشتم:

  اشک توسعه و کسب Epic Games عمدتاً حول نرم افزارها و ابزارها می چرخد ​​، نه استودیوهای بازی ، همانطور که توسط خرید فوق العاده این شرکت مشهود است. مجموعه فشرده سازی و توسعه RAD در ژانویه. (اگر در دهه گذشته بازی های کنسول یا رایانه شخصی انجام داده اید ، لوگوی RAD را در حداقل یک بازی ، اگر نه ده ها بازی ، مشاهده کرده اید.) و دو خرید انیمیشنی از Hyprsense در نوامبر 2020 و Cubic Motion در مارس 2020 در طرح "انسان های دیجیتالی" Epic ، که حول انیمیشن های چشمگیر انسانی در زمان واقعی برای بازی ها و نرم افزارهای Unreal Engine پرداخت می شود ، پرداخت شده است. این خریدها همراه با دورهای دیگر تأمین مالی به نفع Epic بوده است و در تابستان 2020 استودیو 1.78 میلیارد دلار تزریق کرده است.

خبرهای دیگر از بازی