خبر

 • تک بورد - مهندسان نینتندو می گویند رانش Switch Joy-Con ناشی از سایش است و اجتناب ناپذیر است

  مهندسان نینتندو می گویند رانش Switch Joy-Con ناشی از سایش است و اجتناب ناپذیر است
  30 روز و 12 ساعت قبل

  نینتندو سالهاست با Joy-Con drift دست و پنجه نرم می کند-مسئله ای که در آن جوی استیک های کنسول دستی Switch ورودی ها را حتی بدون لمس آنها ثبت می کند. این مشکل صاحبان Switch Lite را نیز درگیر کرده است و حتی برای آنها بدتر است ، زیرا مجرمان در آن دستگاه دستی تعبیه شده اند.

  اخیراً یکی از علاقه مندان یک راه حل ساده برای این مشکل به اشتراک گذاشت ، اما به نظر نمی رسد که نینتندو بتواند به طور کامل این مشکل را برطرف کند.

  در اخیر جلسه پرسش و پاسخ با توسعه دهندگان در مورد مدل OLED نینتندو سوییچ ، تورو یاماشیتا ، مدیر نینتندو گفت که آنها بارها مقاومت در برابر سایش و دوام چوب های آنالوگ را که با مدل های مختلف سوئیچ عرضه می شوند ، افزایش داده اند. نینتندو همچنین روش آزمایش قابلیت اطمینان داخلی خود را بهبود بخشیده است ، یاماشیتا افزود.

  حتی با وجود پیشرفت ، سایش اجتناب ناپذیر است.

   https://techbord.com مهندسان نینتندو می گویند رانش سوئیچ Joy-Con ناشی از سایش است و اجتناب ناپذیر است

  یکی دیگر از مدیران ، کو شیوتا ، این موضوع را شبیه به وسیله نقلیه کرد لاستیک هایی که به دلیل اصطکاک مداوم تماس با سطوح رانندگی به مرور فرسوده می شوند. "بنابراین با همان فرض ، ما از خود پرسیدیم که چگونه می توان دوام را افزایش داد ، و نه تنها این ، بلکه چگونه می توان هم کارکرد و هم دوام را در کنار هم قرار داد؟ این چیزی است که ما دائما در حال مقابله با آن هستیم. به این ترتیب ، نینتندو دائماً در حال تحقیق است تا مشخص کند که کدام ترکیب از مواد کمترین فرسودگی را دارد.

  نینتندو در رابطه با موضوع رانندگی Joy-Con با چندین پرونده شکایت در زمینه کلاس مواجه شده است ، اما این امر به کندی انجام نداده است. موفقیت پلتفرم سوئیچ آخرین نسخه شرکت ، مدل Switch OLED ، امروز در کنار Metroid Dread با قیمت 349.99 دلار راه اندازی می شود.

  اعتبار تصویر Pixabay ، Ehimetalor Akhere Unuabona

خبرهای دیگر از بازی