خبر

 • تک بورد - مقایسه کنسول Biomutant به دلایل فنی هیچ 4K بومی را در PS5 نشان نمی دهد

  مقایسه کنسول Biomutant به دلایل فنی هیچ 4K بومی را در PS5 نشان نمی دهد
  7 روز و 16 ساعت قبل

  Biomutant یکی از آن بازی هایی است که مدت ها پیش بینی می کردیم. برای کسانی که مشتاقانه بازی در PS5 را دنبال می کنند ، کمی اخبار ناخوشایند وجود دارد: این گوشی از رزولوشن های 4K بومی کنسول سونی پشتیبانی نمی کند.

  ناشر THQ Nordic اخیراً تصاویری از اقدام RPG جهان باز خود را در رایانه های شخصی و کنسول ها به نمایش می گذارد. در Xbox Series X ، آن را با سرعت 4K و 60 فریم در ثانیه اجرا می کند ، در حالی که Xbox Series S با قدرت کمتری ، از نظر بصری همچنان دارای چشم انداز 1440p @ 60fps است. با این حال ، در PS5 ، Biomutant با کیفیت 1080p @ 60fps با سرعت 4K اجرا می شود.

  لازم به یادآوری است که هیچ نسخه مخصوص PS5 / Xbox Series X / S از Biomutant در 25 مه ارائه نمی شود. نسخه های PS4 / Xbox One با کنسول های جدید سازگار هستند. وقتی س askedال شد که چرا 4K بومی در دستگاه سونی غیرفعال شده است ، THQ Nordic گفت که "به دلایل فنی" غیرفعال شده است.

  فیلم PS5 (در بالا) با سلب مسئولیت زیر آغاز می شود: "فیلم شما برای دیدن در PS5 خرده فروشی ثبت شده است. با استفاده از این ساخت ، به دلایل مربوط به ثبات و عملکرد ، گزینه 4k بومی در PlayStation غیرفعال شده است. آنچه در اینجا مشاهده می کنید 1080p @ 60fps است که به 4k @ 60fps ارتقا می یابد. برای نسخه انتشار نیز غیرفعال خواهد ماند. این یک تجربه بومی فعلی نخواهد بود. اطلاعات بیشتر در مورد آن به زودی منتشر خواهد شد. " با این حال ، این شرکت افزود كه هنوز تصمیم نگرفته است كه آیا این موارد به عنوان ارتقا free رایگان به دارندگان ارائه می شود.

  Biomutant در تاریخ 25 مه برای PC ، PS4 و Xbox One راه اندازی می شود.

خبرهای دیگر از بازی