خبر

 • تک بورد - مقامات انگلیسی دستورالعمل جدیدی صادر می کنند تا اطمینان حاصل شود تبلیغ کنندگان مصرف کنندگان را گمراه نمی کنند

  مقامات انگلیسی دستورالعمل جدیدی صادر می کنند تا اطمینان حاصل شود تبلیغ کنندگان مصرف کنندگان را گمراه نمی کنند
  10 روز و 11 ساعت قبل

  چه بخواهیم و چه نخواهیم ، معاملات خرد در بازی ها به یک قاعده تبدیل شده است. اکثر بازی های رایگان از آنها به عنوان بخشی از سیستم درآمدزایی خود استفاده می کنند ، اما بازی های پولی تک نفره و چند نفره نیز از آنها استفاده می کنند. اگرچه می توانید آنها را نادیده بگیرید ، اما برخی از بازی ها آنها را در شکل نه چندان اخلاقی ارائه می دهند و در عین حال برخی از جزئیات را نیز پنهان می کنند.

  برای حل مسائل ناشی از معاملات خرد ، اداره استاندارد تبلیغات (ASA) دستورالعمل جدیدی صادر کرد که توضیح می دهد چگونه توسعه دهندگان و ناشران باید محتواها و ارزهای برتر بازی های خود را ارائه و تبلیغ کنند. این راهنمای جدید به تبلیغات انجام شده در بازی ، از طریق فروشگاه/پلتفرم و از طریق تلویزیون و وب سایت ها اشاره می کند.

  ASA این راهنما را برای جلوگیری از گمراهی مصرف کنندگان در هنگام خرید اقلام از طریق بازی یا پلتفرم توسط به وضوح نمایش تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید مورد نظر. علاوه بر این ، ASA همچنین از تبلیغ کنندگان می خواهد برچسب هایی مانند "بهترین پیشنهاد! " و "بیشترین ارزش! " ، تبلیغات به موقع و هر چیز دیگری که مشتریان را برای خرید ترغیب می کند حذف کنند.

  ASA راهنمایی ها بازی هایی را متمایز می کند که فقط به شما اجازه می دهند با تبادل پول در دنیای واقعی از بازی هایی که به شما اجازه می دهند در حین بازی آن را بدست آورید ، ارز برتر بازی دریافت کنید. هر بازی ای که متناسب با توضیحات قبلی باشد باید ارزش واقعی پول و اقلام برتر را نشان دهد. اگر قبلاً مقداری از ارز برتر مورد نیاز برای خرید یک کالا را دارید ، بازی باید میزان خرید آن را با ارز برتر و پول واقعی نشان دهد.

  https://techbord.com مقامات بریتانیا دستورالعمل جدیدی صادر می کنند تا اطمینان حاصل شود تبلیغ کنندگان مصرف کنندگان را گمراه نمی کنند

  پنجره های بازشو و مطابق دستورالعمل های جدید ، اعلان های ناشی از خرید باید به حداقل برسد. با این حال ، این حوزه خارج از صلاحیت ASA است ، به این معنی که توسعه دهندگان و ناشران ممکن است آن را نادیده بگیرند.

  در راهنمای صادر شده توسط ASA ، قمار و جعبه های غارت نیز ذکر شده است ، با وجود اینکه "نه [ داشتن] حق تصمیم گیری در مورد اینکه آیا خرید اقلام تصادفی قمار محسوب می شود یا باید به آن گونه رفتار شود. "این مسئولیت در حوزه قضایی کمیسیون قمار انگلستان است.

  به عنوان یک مقام خودتنظیمی در صنعت تبلیغات در انگلستان ، ASA نمی تواند شرکت ها را جریمه کند و هیچ قانونی را اجرا نکند ، اما این بدان معنا نیست که کار آنها مهم نیست. در گذشته ، اقدامات ASA باعث شد شرکت هایی مانند اپل ، TripAdvisor ، Nestlé و L \ 'Oréal کمپین های تبلیغاتی خود را تغییر دهند. اگر شرکتی هشدارهای ASA را نادیده بگیرد ، پرونده را می توان به مقررات انگلستان هدایت کرد و احتمالاً عواقب شدیدی را در پی داشت.

  اعتبار سرسخت: Investopedia

خبرهای دیگر از بازی