خبر

 • تک بورد - مقامات آلمانی به نسخه بدون سانسور Left 4 Dead 2 چراغ سبز می دهند

  مقامات آلمانی به نسخه بدون سانسور Left 4 Dead 2 چراغ سبز می دهند
  14 روز و 18 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: نسخه بین المللی برش نخورده Valve’s شوتر اول شخص زامبی برنده جایزه Left 4 Dead 2 ، با گذشت بیش از یک دهه از اولین عنوان ، اکنون در آلمان در دسترس گیمرها قرار گرفته است. اگر به نوعی این یکی را در دوران اوج خود از دست داده باشید ، جنبه چندنفره به تنهایی ارزش آن را می دهد.

  Left 4 Dead 2 دنباله اصلی Valve’s Left 4 Dead است که یک سال زودتر وارد آن شد. هر دو دارای مبارزات متنوعی هستند که تجربه ای شبیه به فیلم را با تأکید زیاد بر گیم پلی چند نفره / مشارکتی فراهم می کنند.

  برای عرضه در آلمان و چند منطقه دیگر ، Value مجبور بود بسیاری از محتوای خشن بازی را سانسور کند برای دلجویی از رتبه بندی محلی. طبق گفته Engadget ، نسخه سانسور شده تمام آثار خون را در بازی از بین می برد و از تکه تکه کردن دشمنان یا آتش زدن آنها توسط بازیکنان جلوگیری می کند. بدتر اینکه ، هنگام کشتن یک فرد آلوده ، آنها به سادگی ناپدید شدند.

  حتی جعبه هنر بازی نیز باید کاهش یابد.

  والو اخیراً از مقامات آلمان خواسته است تا Left 4 Dead 2 را دوباره ارزیابی کنند با کمال تعجب ، تنظیم کننده ها آهنگ خود را تغییر داده و به Valve اجازه دادند نسخه بین المللی بریده نشده را در کشور منتشر کند. کسانی که از قبل نسخه سانسور شده را دارند می توانند DLC رایگان بارگیری کنند تا بازی را به بازی اضافه کنند.

  با وجود سن و سال ، Left 4 Dead 2 همچنان مهم است. در سپتامبر ، Valve یک به روزرسانی ایجاد شده توسط جامعه را منتشر کرد که 26 نقشه جدید بقا ، یک کمپین جدید بر اساس نقشه بقای فانوس دریایی و موارد دیگر اضافه کرد.

خبرهای دیگر از بازی