خبر

 • تک بورد - مطالعه آکسفورد نشان می دهد بازی های ویدیویی

  مطالعه آکسفورد نشان می دهد بازی های ویدیویی "برای رفاه" خوب هستند
  چند ثانیه قبل

  احساس ناراحتی می کنید؟ یک مطالعه دانشگاه آکسفورد می گوید بازی های ویدیویی می توانند این مشکل را برطرف کنند. این تحقیق نشان داد که انجام بازیهای مبتنی بر شایستگی و تحریک اجتماعی به بهبود احساسات عاطفی بازیکنان منجر می شود و در یک حرکت نادر ، در این تحقیق از داده ها به طور مستقیم از شرکای صنعت استفاده شده است.

  یک مطالعه از دانشگاه آکسفورد نشان داده است که شرکت کنندگانی که مدت طولانی بازی های ویدیویی انجام می دهند معمولاً از افراد غیر گیمر خوشحال ترند.

  جای تعجب است که EA و Nintendo هر دو داده ها را مستقیماً به تیم تحقیق ارائه می دهند . این اطلاعات ناشناس بود و مدت زمان بازی هر شخص را نشان می داد. سپس این گزارش با یک نظرسنجی توسط شرکت کننده مقایسه شد تا وضعیت احساسی آنها بهتر درک شود. Zombies: Battle for Neighborville ، در حالی که داده های Nintendo of America فقط بازیکنان Animal Crossing: New Horizons را پوشش می داد. در کل ، 3،274 شرکت کننده شامل بیشتر بازیکنان Animal Crossing بودند.

  مطالعه موسسه اینترنت آکسفورد نشان داد که انجام بازی های ویدیویی بر سلامتی بازیکن تأثیر مثبت می گذارد. طبق تحقیق ، تجربیات "شایستگی و ارتباط اجتماعی" با سایر بازیکنان نیروی محرکه برای بهبود کیفیت زندگی است.

خبرهای دیگر از بازی