خبر

 • تک بورد - مصاحبه نشان می دهد ردیابی اشعه Far Cry 6 فقط برای رایانه شخصی است ، سایر ویژگی های رایانه شخصی و نسل بعدی برجسته شده است

  مصاحبه نشان می دهد ردیابی اشعه Far Cry 6 فقط برای رایانه شخصی است ، سایر ویژگی های رایانه شخصی و نسل بعدی برجسته شده است
  27 روز و 5 ساعت قبل

  در مصاحبه جدیدی ، یوبی سافت فاش کرد که نسخه های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بازی Far Cry 6 از قابلیت ردیابی اشعه برخوردار نیستند-فقط برای رایانه شخصی استفاده می شود. Ubisoft همچنین به جزئیات دیگری در مورد تفاوت نسخه های بازی پرداخت.

  Wccftech پس از آنکه توسعه دهنده ویژگی های نسخه رایانه شخصی خود را در اوایل ماه جاری معرفی کرد ، با برنامه نویس اصلی تیم سه بعدی Ubisoft در مورد پیشرفت فناوری در نسخه های مختلف Far Cry 6 مصاحبه کرد. وقتی از برنامه ردیابی اشعه در کنسول های جدید پرسیده شد ، برنامه نویس گفت تمرکز Ubisoft بر روی کنسول ها وضوح و نرخ فریم بالا است. گفت. "در کنسول ، هدف ما استفاده از قابلیت های سخت افزاری جدید ، بهینه سازی عملکرد 4K و دستیابی به 60 فریم بر ثانیه بوده است. " او همچنین گفت که ویژگی ارتقاء FidelityFX Super Resolution AMD فقط برای رایانه شخصی است. Ubisoft برای ردیابی اشعه Far Cry 6 از نماینده FidelityFX AMD استفاده نمی کند بلکه راه حل سفارشی خود را دارد.

  به گفته برنهام ، هم رایانه شخصی و هم کنسول های جدید از سطح بهتری برخوردار خواهند بود. جزئیات ، رسم فاصله ، شبیه سازی اقیانوس و بافت نسبت به پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان. وقتی صحبت از کنسول های جدید به میان می آید ، برنهام گفت که درایوهای حالت جامد بیشترین تفاوت قابل توجه را با تجربه بازی روی کنسول های قدیمی تر ایجاد می کنند.

  "بارگیری در لحظات به جای دقیقه ها بدیهی است که فوق العاده است ، و همچنین الگوی متفاوتی را در مقایسه با HDD های کنسول های قدیمی به ما می دهد. "

  برنهام همچنین تأثیری را که DirectStorage ممکن است بر بازی های جهان باز مانند Far Cry برای رایانه داشته باشد ، اذعان کرد.

  "DirectStorage زمان بارگذاری داده را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد ، " او گفت. "ما پیش بینی می کنیم که می تواند پیشرفت های قابل توجهی را برای بازی های جهان باز ایجاد کند ، که برای بارگیری و تخلیه حجم زیادی از داده ها برای پشتیبانی از حرکات غیرقابل پیش بینی بازیکن در سراسر جهان بازی ، نیاز دارند. "

  وقتی Ubisoft بازی Far Cry 6 را معرفی کرد در خصوص ویژگی های رایانه ، ردیابی اشعه شامل سایه ها و بازتاب های ردیابی اشعه است. یوبی سافت از آن زمان تأیید کرد که بازتاب ها ترکیبی از روش های ردیابی اشعه و فضای صفحه هستند. برنهام به Wccftech تأیید کرد که این امر برای اطمینان از این است که حتی رایانه های میان رده می توانند از ردیابی اشعه با عملکرد خوب استفاده کنند.

  Far Cry 6 بر روی رایانه (از طریق فروشگاه Ubisoft و فروشگاه Epic Games) ، PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series S | X و Google Stadia در 7 اکتبر.

خبرهای دیگر از بازی