خبر

 • تک بورد - مشکلات عملکرد GTA Trilogy تا حد زیادی با فعال کردن DirectX 12 و VSync قابل حل است

  مشکلات عملکرد GTA Trilogy تا حد زیادی با فعال کردن DirectX 12 و VSync قابل حل است
  21 روز و 12 ساعت قبل

  یکی از یوتیوب‌برها راه‌حلی دو قسمتی پیدا کرده است که عملکرد درون‌بازی هر یک از سه بازی جدید Rockstar's GTA Trilogy برای رایانه‌های شخصی را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. همه راه‌حل‌ها ایده‌آل نیستند، به‌ویژه اگر پولی را صرف یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی بالا کرده‌اید، اما حداقل باید بازی‌ها را تا زمانی که Rockstar به انتشار یک یا دو پچ نپردازد، قابل تحمل کنند.

  Rockstar Games بدون شک دوست دارد دکمه بازنشانی را در Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition بزند. بسته نرم افزاری ریمستر به طور رسمی در 11 نوامبر راه اندازی شد، اما تقاضای زیاد باعث شد تا شرکت بازی های Launcher خود را مدت کوتاهی پس از "نگهداری" حذف کند. یک روز بعد بازگشت، اما گیمرها متوجه شدند که راک استار سه گانه را به منظور حذف "فایل هایی که به طور ناخواسته در این نسخه ها گنجانده شده اند" کشیده است.

  این تقریباً یک هفته بعد است و در حالی که بازی برای خرید در رایانه شخصی در دسترس است. یک بار دیگر، هنوز بسیاری از مسائل وجود دارد که نیاز به بررسی دارند. خوشبختانه، برخی از راه‌حل‌ها قبلاً با حسن نیت انجمن بازی‌ها ظاهر شده‌اند.

  ابتدا، می‌خواهید نرخ تازه‌سازی صفحه نمایش خود را روی 60 هرتز قفل کنید و VSync را فعال کنید.

  Joker Productions نیز تعویض را توصیه می‌کند. API پیش‌فرض بازی‌ها از DirectX 11 تا DirectX 12. می‌توانید این کار را در راه‌انداز Rockstar در زیر تنظیمات -> راه‌اندازی آرگومان‌ها و وارد کردن «-dx12» انجام دهید. این باید برای هر یک از سه بازی این سه گانه انجام شود.

  با شانس، Rockstar برخی از مشکلات عملکرد و هوش مصنوعی ضعیف را در آینده نزدیک برطرف خواهد کرد، اما در حال حاضر، این تغییرات دستی انجام می شود. حداقل باید به کاربران اولیه اجازه دهد که بازی‌ها را بدون هیچ مشکل عملکردی عمده بازی کنند.

  Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition با قیمت 59.99 دلار در تمامی پلتفرم‌های اصلی، از جمله Nintendo Switch، به فروش می‌رسد.

خبرهای دیگر از بازی