خبر

 • تک بورد - مستند کوتاه

  مستند کوتاه "Colette" اولین اسکار را به صنعت بازی های ویدیویی اهدا کرد
  27 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یک مستند کوتاه از بازی VR Medal of Honor: Above and Beyond جایزه اسکار بهترین مستند (موضوع کوتاه) را برای سال 2021 دریافت کرد. عنوان کوتاه این فیلم کوتاه است که توسط Oculus Studios و EA 's Respawn Entertainment تولید شده است. اسکار اولین جایزه ای است که در صنعت بازی های ویدیویی به هر چیزی اعطا می شود.

  مراسم اسکار شب گذشته با اکثر سالها متفاوت بود. این رویداد دو ماه دیرتر از حد معمول رخ داد و بین تئاتر دالبی در هالیوود و یونیون استیشن در مرکز شهر لس آنجلس تقسیم شد. علاوه بر این ، اکثر فیلم ها با تعطیلی سالن های نمایش به دلیل همه گیری COVID-19 اکران می شدند.

  با این حال ، لحظات علامت گذاری نیز وجود داشت. Chloé Zhao با فیلم "Nomadland " برنده جایزه بهترین کارگردانی شد و اولین زن رنگی شد که برنده آن شد. یوه-جونگ یون بازیگر اولین کره ای بود که به لطف کار در فیلم 'Minari' اسکار (بهترین بازیگر نقش مکمل زن) را برد. جای تعجب است که فیلم 'Colette' بهترین فیلم کوتاه مستند ، اولین صنعت بازی های ویدیویی را از آن خود کرد. جایزه اسکار.

  https://techbord.com مستند کوتاه

  " Colette "یک فیلم کوتاه است که در بازی جنگ VR مدال افتخار: شجاع و فراتر از آن ارائه می شود. این داستان از كولت مارین كاترین ، یكی از اعضای مقاومت فرانسه در برابر رژیم نازی است كه برای اولین بار پس از 74 سال به آلمان بازگشت. در مدت حضور در آنجا ، او از اردوگاه کار برده ای که برادرش در آن کشته شد بازدید می کند. آنتونی گیاکچینو فیلم را کارگردانی کرد.

  "مایک دوران ، مدیر تولید استودیو Oculus گفت:" قهرمان واقعی اینجا خود کولت است که داستان خود را با صداقت و قدرت به اشتراک گذاشته است. "همانطور که در فیلم می بینیم ، مقاومت شجاعت می خواهد ، اما مواجه شدن با گذشته ممکن است حتی بیشتر شود."

  برخلاف فیلم کوتاه مستند ، منتقدان مدال افتخار: شجاع و فراتر از آن را نادیده گرفتند. بازی VR به دلیل داشتن یک داستان متوسط ​​و صحنه های اکشن خوب اما فراموش نشدنی مورد انتقاد قرار گرفت و میانگین امتیاز 65٪ را دریافت کرد.

  این فیلم 24 دقیقه ای در سال 2020 در جشنواره فیلم مستند Big Sky ، جایی که برگزار شد ، به نمایش درآمد. همچنین برنده جایزه بهترین مستند کوتاه شد. اکنون برای تماشای رایگان در YouTube و Oculus TV در دسترس است.

خبرهای دیگر از بازی