خبر

 • تک بورد - مسابقات قهرمانی لیگ لیگ افسانه ها در ماه نوامبر به چین بازمی گردد

  مسابقات قهرمانی لیگ لیگ افسانه ها در ماه نوامبر به چین بازمی گردد
  23 روز و 2 ساعت قبل

  مسابقات قهرمانی جهان League of Legends برای دومین سال پیاپی به چین بازمی گردد زیرا اخیراً توسعه دهنده Riot Games اعلام کرده است که فینال های 2021 بعنوان یک رویداد حضوری در اواخر امسال برگزار می شود. برگزارکنندگان احتمالاً برخی اقدامات احتیاطی بهداشتی و ایمنی را اعمال می کنند ، اما با در دسترس قرار گرفتن واکسن ها به طور گسترده ، جشن ها امسال می تواند کمی قوی تر باشد.

  بازی فوق العاده بازی قرار است در تاریخ 6 نوامبر از مرکز ورزشی یونیورسیاد در شنژن آغاز شود. این استادیوم با ظرفیت 60334 نفر به طور معمول میزبان باشگاه فوتبال شنژن است که در سوپرلیگ چین شرکت می کند.

  بازی های شورش فینال سال گذشته در شانگهای برگزار شد. همانطور که Engadget بازگو می کند ، سازمان دهندگان برای محافظت از رقبا و کارکنان در برابر Covid-19 به "حباب انزوا" اعتماد کردند. این رویداد تا حد زیادی طبق برنامه انجام شد ، اگرچه چند تیم و شرکت کنندگان به دلیل مشکلات مربوط به بیماری همه گیر نتوانستند قطره قطره بزنند.

   https://techbord.com مسابقات قهرمانی جهان League of Legends در ماه نوامبر به چین برمی گردد

  تیم های ورزشی از چین و کره جنوبی تا حد زیادی بر مسابقات جهانی LoL تسلط دارند در سالهای اخیر ، اما اروپا از اواخر قوی شده است. تیم Cloud9 در سال 2018 در جایگاه سوم قرار گرفت ، بهترین نمایش از یک گروه آمریکایی از سال 2011 تاکنون.

  اطلاعات بیشتر در مورد مسابقات قهرمانی جهان League of Legends 2021 بعداً به اشتراک گذاشته می شود.

  حسن نیت ارائه می دهد تصویر رومن کوسولاپوف

خبرهای دیگر از بازی