خبر

 • تک بورد - مرور: Skyward Sword HD سی و پنجمین هدیه تولد زلدا نیست که امیدوار باشیم

  مرور: Skyward Sword HD سی و پنجمین هدیه تولد زلدا نیست که امیدوار باشیم
  14 روز و 15 ساعت قبل

  از ترفندهای جدید بازیکنان سوییچ کاملاً خوش آمدید ، اما در مورد دامپزشکان Skyward نمی توان همین حرف را زد.
  نینتندو هرگز از فرصت ها برای لمس کردن و انتشار مجدد محبوب ترین بازی های ویدیویی خود شانه خالی نکرده است. Super Mario All-Stars سال 1993 بدون شک اولین پروژه بزرگ "بزرگ" ریمستر صنعت است ، در حالی که سری Zelda با ساخت این مفهوم کاملاً خراب شده است تا آنجا که در 1995 تصور از افسانه Zelda اصلی

  جزئیات بازی توسعه دهنده: نینتندو ناشر: NintendoPlatform: Switch تاریخ انتشار: 16 جولای 2021 قیمت: 59.99 دلار لینک ها: آمازون | هدف | وب سایت رسمی

  خواندن بیشترکاهش ارزش "بازسازی های HD" بازی در سال های اخیر ، انتظارات برای نسخه های "HD" از بازی های قدیمی منفجر شده است ، اساساً به این دلیل که سازندگان بازی در این زمینه بهتر شده اند. و سری Zelda نیز در این روند بسیار عالی عمل کرده است ، همانطور که توسط رتوشهای از بالا به پایین نینتندو در Ocarina of Time و Majora's Mask برای Nintendo 3DS که اکنون دیگر متوقف شده است ، برجسته شده است.

  اما اگر آن بازی ها نمونه هایی از Remaster های Zelda در بهترین و بلندپروازانه ترین حالت خود هستند ، در این صورت Legend of Zelda: Skyward Sword HD (انتشار مجدد بازی ماجراجویی Wii 2011 برای نینتندو سوییچ) در این مورد برعکس است.

  اگر شما هرگز Skyward Sword را با Wii اصلی بازی نکرده اید ، این احتمالاً راه بهتری برای پخش یکی از جذاب ترین ورودی های سریال است. (مثل همیشه ، "چنین بازی Zelda" هنوز هم در طرح بزرگ بسیار خوب است.) با این وجود دامنه و خلوص فنی این بندر سوئیچ با گذشت 60 سال از زمان آمدن و رفتن بازی اصلی ، با یک قیمت قیمتی 60 دلار به سختی قابل قبول است .

  آسمانهای باز

خبرهای دیگر از بازی کردن