خبر

 • تک بورد - مرور: بسیاری از پیچ و تابهای لوپین قسمت 2 طرفداران نمایش را به وجد می آورد

  مرور: بسیاری از پیچ و تابهای لوپین قسمت 2 طرفداران نمایش را به وجد می آورد
  8 روز و 19 ساعت قبل

  موفقیت سورپرایز نتفلیکس براساس شخصیت خلق شده توسط موریس لبنانی ، رمان نویس فرانسوی صورت گرفته است. عمر سیم بازیگر فرانسوی در یک دور ناک اوت دیگر به عنوان "سارق نجیب زاده" خودکار ، اسانه دیوپ در قسمت 2 سریال محبوب لوپین فرانسوی نتفلیکس بازگشت. در اوایل سال جاری ، من بخش 1 را "تصور مجدد معاصر لذت بخشی از یک شخصیت کلاسیک در داستان کارآگاهی فرانسه ، آرسن لوپین - یک دزد نجیب زاده و استاد مبدل سازی که ا

  (اسپویلرهای قسمت 1 در زیر.)

  خالق اصلی لوپین ، موریس لوبلانک ، دزد نجیب زاده خود را در 17 رمان و 39 رمان معرفی کرد ، بنابراین منابع اصلی زیادی برای کار وجود دارد. مجموعه نتفلیکس ساخته لوئیس لتریر است که کارگردانی هیجان انگیز 2013 Now You See Me را برعهده داشت که گروهی از شعبده بازها دست به سرقت های هوشمندانه زدند. بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا او به این پروژه جلب شده است. بر اساس فرضیه رسمی ، "در سن نوجوانی ، وقتی پدرش پس از متهم شدن به جنایتی که مرتکب نشده بود ، پدرش درگذشت ، زندگی اش برعکس شد. 25 سال بعد ، آسان از آرسن لوپین ، آقای نجار دزدگیر برای الهام گرفتن انتقام خواهد گرفت. پدر او."

  ReadingReview بیشتر: لوپین سارق نجیب زاده کلاسیک فرانسوی را برای قرن بیست و یکم به روز می کند

  در قسمت 1 ، ما در حالی که به عنوان یک سرایدار پست در لوور مشغول کار بودیم ، با Assane متولد سنگال (عمر Sy) آشنا شدیم. در آن زمان در نمایشگاه ، پیش از حراج عمومی برای فروش این قطعه به بالاترین پیشنهاد ، یک گردنبند نگین دار بود که زمانی متعلق به ماری آنتوانت بود.

  این گردنبند است که اخیراً بازیابی شده است و پدرش ، باباکار (فارگاس Assandé) ، توسط سرمایه دار ثروتمند Hubert Pellegrini (هرو پیر) در زمان کودکی آسانه به سرقت متهم شد. آسان برای انتقام از خودکشی سرانجام پدرش بیرون بود. دیوپ پس از اغفال اعضای باند محلی برای کشیدن یک دزدگیر فریبنده ، خود را به عنوان یک خریدار بالقوه ثروتمند مبدل کرد و حراج را خراب کرد - و در نهایت با گردنبند دور شد. (خلبان به شدت از "گردنبند ملکه" LeBlanc - عنوان قسمت خلبان که شامل چندین عنصر داستان اصلی داستان است

  تبلیغات

  این همان ابتدای داستان بود ، همانطور که بیشتر می آموزیم در مورد تاریخچه آسانه - از جمله رابطه او با نازنین کودکی کلر (لودویین ساگنیر) ، مادر پسرش رائول (ایتان سیمون) - و اینکه چرا او نقشه های ماهرانه خود را از سو explo استفاده های آرسن لوپین الگوبرداری کرده است. از آنجا که پلیس کاپیتان رومن لاگیر (وینسنت لوندز) ، ستوان سوفیا بلکاسم (شیرین بوتلا) و دیتس یوسف گوئدیرا (سوفیان گراب) ، بخشی از تیم تحقیق در مورد دزدی لوور بودند. یک هوادار هوادار لوپین ؛ او تنها کسی بود که در بخش متوجه شباهت های کار دیوپ با آقای نجیب زاده شد سارق.

  تنها نقص واقعی قسمت 1 این بود که خیلی کوتاه بود - فقط در 5 قسمت - و با یک صخره دیوانه کننده به پایان رسید. این احتمالاً به دلیل تعطیلی همه گیر بوده است زیرا قسمت 2 بیشتر از آنکه لوپین را با یک مأموریت و آنتاگونیست جدید ارائه دهد ، ادامه مستقیم همان قوس بزرگ داستان است. در فینال قسمت 1 ، آسان اعتقاد داشت که می تواند فساد گسترده Pellegrini را برای رسانه ها آشکار کند - فقط وقتی که دشمن دشمن مطبوعات را کنترل می کند ، واقعاً کار نمی کند. Pellegrini یک راسو کوچک حیله گر است و هنگامی که برای جشن تولد آرسن لوپین به همراه خانواده اش به Étretat سفر می کرد ، یکی از افراد خود را به نام Léonard (Adama Niane) پس از Assane فرستاد. آسان در تقابل با لئونارد در قطار بهترین نتیجه را گرفت ، اما گون با ربودن رائول تلافی کرد.

  تبلیغ

  قسمت 2 با آدم ربایی رائول در attretat انتخاب می شود. Assane قول داد که پسرش را بازیابی کند و یک بار برای همیشه Pellegrini را سرنگون کند ، اما این از آنجا که Pellegrini از روابط گسترده خود در دولت ، رسانه ها و پلیس استفاده کرده است - از جمله گابریل دومونت ، کمیسر پلیس فاسد پاریس (وینسنت گارانگر) - کار دشواری خواهد بود - اسانه را برای جرمی که مرتکب نشده قرار دهد. آسان در حال حاضر تحت تعقیب ترین مرد فرانسه است.

  بنابراین آسان و متحد وفادار وی ، جواهر فروش بنجامین فرل (آنتوان گوی) ، تصمیم می گیرند کمی ناپدید شوند تا در حالی که مخفی شده اند ، نقشه جدیدی را طراحی کنند. در همین حال ، Pellegrini در حال ایجاد دام برای سارق آقا ما است: یک اجرای سمفونیک به افتخار آرسن لوپین برای جمع آوری کمک های مالی برای بنیاد خیریه دخترش. وفاداری کلر سرانجام با ناپدید شدن پسرش به نقطه شکست تبدیل شد. و آیا ممکن است دوباره عاشقانه ای عاشقانه قدیمی بین آسان و دختر پلگرینی ، ژولیت (کلوتیلد هسمه) وجود داشته باشد؟

  عمر سای همچنان عملکرد برجسته ای دارد و بیشتر از هر زمان دیگری به یک جیمز باند فرانسوی شباهت دارد. اما او توسط یک بازیگر پشتیبانی کننده ستاره ای ، به ویژه گوی ، هسمه ، ساگنیه و گراب تقویت می شود. از انتخاب بازیگران جوان آسان و کلر جوان الهام گرفته شد. شما واقعاً اعتقاد دارید که آن جوانان به بزرگسالی تبدیل می شوند که ما در حال حاضر برای آنها ریشه دوانده ایم.

  نوشتن مطلب فشرده است ، و داستان با سرعت سرسام آور فشرده می شود ، و تعلیق واقعی ناخن جویدن ایجاد می کند در طول مسیر. بیشتر این تعلیق ناشی از تعجب است که آسان با توجه به منابع گسترده و حیله نیرومند Pellegrini ، چه مدت می تواند عمل با سیم بالا را حفظ کند. سرانجام ، آنچه این سریال را بسیار لذت بخش می کند ، آشکار کردن ، بارها و بارها ، چگونگی سرانجام آسان آسانتر از رقبای مختلف خود است ، حتی با شروع محکم شدن شبکه. چه کسی دوست ندارد زیر دست را تشویق کند؟ این همچنین یک نمونه فوق العاده از پورنو شایستگی است ، یکی از زیرشاخه های مورد علاقه من.

  هر دو فصل لوپین اکنون در Netflix جریان دارند و با همدیگر تماشای بی نظیری عالی را ایجاد می کنند. Netflix قبلاً این مجموعه را برای قسمت 3 تمدید کرده است ، بنابراین ما در آینده تعداد بیشتری از سو explo استفاده های جسورانه Assane را خواهیم داشت. با زیرنویس انگلیسی آن را به زبان فرانسوی تماشا کنید - به من اعتماد کنید ، نسخه دوبله شده انگلیسی باعث ایجاد درد می شود.

خبرهای دیگر از بازی کردن