خبر

 • تک بورد - مرورگر Edge مبتنی بر Chromium مایکروسافت برای Xbox One و Xbox Series X عرضه می شود

  مرورگر Edge مبتنی بر Chromium مایکروسافت برای Xbox One و Xbox Series X عرضه می شود
  24 روز و 9 ساعت قبل

  بسیار مورد انتظار: کنسول ها با عرضه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس به آرامی شبیه رایانه های شخصی شده اند. آنها SSD ، ویژگی های چند وظیفه ای ، زمان بوت سریعتر و عملکردهای قدیمی تر ، اما هنوز شبیه به رایانه مانند مرور وب و پخش Netflix را در خود جای داده اند. با این حال ، مایکروسافت با آخرین به روزرسانی نرم افزاری خود برای پلتفرم های Xbox One و Xbox Series X/S ، خطوط بین دسکتاپ و کنسول ها را حت

  از دیروز ، مرورگر Edge مبتنی بر Chromium مایکروسافت در هر دو کنسول کنونی و آخرین نسل Xbox در دسترس قرار گرفت. وقتی می گوییم \ در دسترس است ، منظور ما آن است. این یک بندر نیمه پخته نیست این یک تجربه کامل Edge PC است ، اما از راحتی کنسول شما بدون هک سخت افزار یا نرم افزار شخص ثالث قابل دسترسی است.

  بنابراین ، می توانید از آن برای انجام تقریباً هر کاری که می توانید استفاده کنید روی نسخه رایانه شخصی انجام دهید با پشتیبانی ماوس و صفحه کلید ، این بدان معناست که می توانید وب را مرور کنید ، فرعی های مورد علاقه خود را بررسی کنید ، وارد شبکه های اجتماعی شوید ، به Google Stadia دسترسی پیدا کنید ، از Discord (نسخه وب) استفاده کنید و موارد دلخواه ، تنظیمات و موارد دیگر را منتقل کنید. در لیست جامع واقعاً هیچ نکته ای وجود ندارد: این Edge است ، ساده و ساده. اما به خاطر داشته باشید که کلیپ در سمت قدیمی تر است. زمانی ضبط شد که Edge Chromium هنوز بر روی Xbox آزمایش می شد ، بنابراین ویژگی هایی مانند پشتیبانی از ماوس و صفحه کلید وجود نداشت. با این وجود ، به شما یک نمای جامع از نحوه کار می دهد.

  در کل ، این یک ایده فوق العاده از طرف مایکروسافت است. مشتریان Xbox هنوز می توانند از سادگی و راحتی بازی کنسول با توانایی انجام برخی از کارهایی که معمولاً فقط در تلفن یا رایانه شخصی قادر به انجام آنها هستید لذت ببرند. PS5 ممکن است به دلیل داشتن مجموعه ای انحصاری (مسلما) چشمگیرتر با رقبای اصلی خود با برتری قوی شروع شده باشد ، اما با ویژگی هایی مانند این (و البته Xbox Game Pass) ، Xbox Series X و S شروع می شود حتی اگر چند سال دیگر هیجان انگیزترین بازی های انحصاری تیم سبز باقی بماند ، جایگزین های بسیار مناسبی برای کنسول جدید سونی خواهند بود.

  من یک پسر PlayStation 5 هستم خودم ، بنابراین من نمی توانم این به روز رسانی جدید را برای یک چرخش انجام دهم. اگر تصادفاً صاحب Xbox One یا Series S/X هستید ، با خیال راحت آخرین پچ Xbox را بارگیری کنید و نحوه عملکرد نسخه Chromium Edge را روی یک کنسول ببینید.

خبرهای دیگر از بازی