خبر

 • تک بورد - مردم در دنیای پس از قرنطینه حتی بیشتر بازی می کنند

  مردم در دنیای پس از قرنطینه حتی بیشتر بازی می کنند
  29 روز و 11 ساعت قبل

  یکی از رسانه های سرگرمی که به طور طبیعی شاهد افزایش استفاده از آن در دوران همه گیری بود ، بازی بود. اگرچه افراد دیگر با لغو محدودیت های قبلی دیگر در خانه های خود نیستند ، اما بازی های ویدئویی بیش از گذشته زمان مردم را به خود مشغول می کند.

  طبق گزارش "تکامل سرگرمی \ 2021 " از سوی شرکت تحقیقات بازار NPD Group ، افزایش قابل توجهی در زمان بازی برای بازی از سال 2019 تا 2020 وجود داشته است. میانگین ساعات بازی در هفته در ایالات متحده از 12.7 به 14.8 افزایش یافت.

  با توجه به اینکه اکثر مردم به دلیل همه گیری در خانه های خود محبوس بودند ، این رشد قابل درک است. اما آنچه جالب است این است که شکل اخیر یک ناهنجاری باقی نمانده است. در طول سال 2021 ، در واقع حتی به 16.5 ساعت در هفته افزایش یافته است.

  یکی از مشخصات جمعیتی که برای افزایش فوق ذکر شد ، بازار آرزوی 18-34 نیست ، بلکه جمعیت بالغ تری است- گیمرهای آمریکایی 45-64 ساله ساعات زیادی را در نظر گرفته اند.

  https://techbord.com مردم حتی بازی می کنند در حال حاضر بیشتر در جهان پس از قرنطینه

  " در سال 2019 ، 65 consumers از مصرف کنندگان این گروه سنی تقریباً 9 ساعت در هفته بازی می کردند. این میزان در سال 2020 به میزان قابل توجهی افزایش یافت و به 69 playing برای بازی تقریباً 12 ساعت در هفته ، و 75 درصد امسال تقریباً 16 ساعت در هفته بازی می کنند. "" NPD فاش کرد.

  این فقط جنبه سرگرمی نیست که گیمرهای قدیمی را درگیر خود می کند. " NPD اشاره کرد که چگونه بازی به آنها اجازه می دهد تا با خانواده و دوستان خود نیز ارتباط داشته باشند. محکم "علیرغم کاهش کلی افرادی که در بازار بازی می کنند ، مدت زمان بازی بازیکنان 45-64 ساله همچنان افزایش می یابد. بدیهی است که بازی بخشی نیست که به کودکان و نوجوانان واگذار شود. بخشی که برای بازی بازان در هر رده سنی جذاب است. "

  در مورد افتی که پیسکاتلا به آن اشاره کرد ، NPD فاش کرد که تعداد کل آمریکایی هایی که در سال 2021 بازی های ویدئویی انجام می دهند از 79 درصد در سال 2020 به 76 درصد کاهش یافته است. با این حال ، این مقدار هنوز از 73 درصد در سال 2019 جلوتر است. از سال 2020 نشان داد که چگونه در طول دو ماه و نیم قرنطینه در اوج همه گیری ، بزرگسالان 110 ساعت را صرف بازی کردند.

خبرهای دیگر از بازی