خبر

 • تک بورد - مراسم جوایز بازی 2021 در 9 دسامبر به صورت زنده برگزار می شود

  مراسم جوایز بازی 2021 در 9 دسامبر به صورت زنده برگزار می شود
  25 روز و 2 ساعت قبل

  مراسم The Game Awards 2021 در 9 دسامبر به عنوان یک رویداد حضوری برگزار می شود. جف کیلی تهیه کننده و مجری این خبر را امروز در توییتر اعلام کرد. این رویداد ، که فقط در 10 هفته به پایان می رسد ، به طور زنده از تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس برگزار می شود و از طریق اینترنت در سراسر جهان پخش می شود.

  هشتمین رویداد سالانه یک تولید تمام عیار خواهد بود ، بدین معنی که ارکستر The Game Awards ارکستر نیز به رهبری لورن بالف باز خواهد گشت.

  10 هفته پس از امشب ، 9 دسامبر ، ما برای تئاترthegameawards در تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس روی صحنه خواهیم رفت. از بازگشت به نمایش تمام عیار ما هیجان زده هستیم-این بدان معناست که ارکستر The Game Awards روی صحنه زنده می ماند و بار دیگر توسطLornebalfe هدایت می شود. pic.twitter.com/VA64rIaNb4

  - Geoff Keighley (geoffkeighley) 30 سپتامبر 2021

  کیگلی در بیانیه ای به هالیوود ریپورتر گفت که آنها برای بازگشت ویژه به تئاتر مایکروسافت هیجان زده هستند. شب برای جشن گذشته ، حال و آینده بازی های ویدئویی. کیگلی اضافه کرد: "هدف ما این است که تمام جامعه را گرد هم آوریم تا قدرتمندترین شکل سرگرمی در جهان را جشن بگیریم و صداهایی را که نمایانگر آینده رسانه هستند ، بشناسیم.

  نمایش سال گذشته ارائه شد عملاً به دلیل همه گیری مداوم کووید -19. در آن رویداد ، Naughty Dog's The Last of Us II جایزه آرزوی بهترین بازی سال را از آن خود کرد و در هفت مورد از 10 رشته ای که در آن نامزد شده بود ، در صدر جدول قرار گرفت. کسب سه جایزه در شب.

  البته مراسم اهدای جوایز تنها یکی از جنبه های نمایش است. بی شک بسیاری از طرفداران بازی در مورد پخش شدن اولین نمایش هایی که به طور تاریخی در طول پخش اتفاق می افتد ، هماهنگ هستند. با توجه به تعداد زیادی از مردم (رویداد سال گذشته شاهد 83 میلیون پخش زنده بود) ، این فرصتی مناسب برای توسعه دهندگان است تا آنچه را که روی آن کار کرده اند به نمایش بگذارند.

  اطلاعات بیشتر در مورد The به ما گفته شده است که جوایز بازی 2021 در هفته های آینده به اشتراک گذاشته می شود.

خبرهای دیگر از بازی