خبر

 • تک بورد - مدیر Diablo IV ، طراحان دیگر از Blizzard دست کشیدند

  مدیر Diablo IV ، طراحان دیگر از Blizzard دست کشیدند
  13 روز قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کوتاکو دیروز دریافت که لوئیس باریگا ، کارگردان Diablo IV ، جاناتان لکرافت طراح World of Warcraft و طراح سطح اصلی جسی مک کری ، دیگر در Blizzard Entertainment کار نمی کنند. منابع دلیل این امر را اعلام نکردند ، اما این خروج ها در حالی صورت می گیرد که شرکت مادر Activision Blizzard را متهم به تبعیض گسترده و آزار جنسی می کند.

  Activision Blizzard عزیمت به کوتاکو را از طریق ایمیل تأیید کرد. "ما یک لیست عمیق و با استعداد از توسعه دهندگان در حال حاضر داریم و رهبران جدید در صورت لزوم تعیین شده اند. ما به توانایی خود در ادامه پیشرفت اطمینان داریم ، تجربیات شگفت انگیزی را به بازیکنان خود ارائه می دهیم و برای اطمینان از یک کار ایمن و پربار پیش می رویم. محیط برای همه. " در فوریه گذشته ، این شرکت فاش کرد که برنامه ای برای راه اندازی بازی تا مدتی بعد از امسال ندارد. در اوایل ماه جاری ، بلیزارد همچنین تأیید کرد که بازی موبایل Diablo Immortal خود را به تاخیر می اندازد.

  مک کری ، که شخصیت او با تم کابوی در Overwatch به نام او شناخته می شود ، یکی از کارکنان Blizzard بود که در حال حاضر بدنام شده است عکس "Cosby Suite " در BlizzCon 2013 گرفته شده است. این سوئیت شهرت شومی در شرکت داشت ، در برابر آن اداره کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا ماه گذشته شکایت کرد و آن را متهم به ایجاد فرهنگ "پسر برادر" کرد. مک کری از سال 2005 در این شرکت فعالیت می کرد.

  این خروج درخواست های طرفداران را برای تغییر نام شخصیت Overwatch ، که پس از مشخص شدن ارتباطات مک کری با اتهامات دادخواست آغاز شد ، افزایش داد. به به گفته Dexerto ، بازیگران Overwatch League حتی از گفتن نام شخصیت خودداری کرده و در عوض از وی با نام هایی مانند "گاوچران " استفاده می کنند.

  سخنگوی Blizzard به کوتاکو گفت که شرکت هیچ برای تصمیم گیری در مورد تصمیم گیرندگان Blizzard قبلاً با حذف مراجع World of Warcraft به الکس افراسیابی ، توسعه دهنده قدیمی ، صاحب سوئیت کازبی و یکی از افرادی که در دعوی نام برده شده است ، یک سابقه را ایجاد کرده است.

  هه ، این ایده خوبی است tbh

  - میچ لزلی (UberShouts) 10 آگوست 2021

  LeCraft همچنین یکی از افرادی است که در عکس ظاهر شد. منابع کوتاکو به آنها گفتند کوری استاکتون ، یکی دیگر از توسعه دهندگان عکس ، در مرخصی است اما هنوز در بلیزارد مشغول به کار است. هفته گذشته ، رئیس بلیزارد J. Allen Brack کناره گیری کرد و مشخص شد که T-Mobile حمایت از لیگ های رقابتی Call of Duty و Overwatch را متوقف کرده است.

خبرهای دیگر از بازی