خبر

 • تک بورد - مدیر Diablo IV ، دو کارمند

  مدیر Diablo IV ، دو کارمند "Cosby Suite" دیگر با Blizzard نیستند
  15 روز و 5 ساعت قبل

  پیروی از عقب نشینی شرکت در Diablo II: قیام مجدد در مورد TCP/IP.

  روز چهارشنبه ، Blizzard گزارشات مربوط به سه کارمند اصلی تیم های طراحی بازی خود را که دیگر برای این شرکت کار نمی کنند ، تایید کرد. این یکی دیگر از نمونه های هیاهویی است که اخیراً ناشر و سازنده بازی دچار مشکل شده است.

  استودیو در بیانیه ای که Blizzard به Ars Technica ارائه داد ، تأیید کرد که کارکنان زیر دیگر در این شرکت کار نمی کنند: جسی مک کری ، طراح Diablo IV که همنام شخصیت Overwatch است. و جاناتان لکرافت ، طراح تیم World of Warcraft. بیانیه دقیق بلیزارد می گوید که سه مرد مورد نظر "دیگر در شرکت نیستند" ، بدون روشن شدن ماهیت تغییر در شغل (اخراج ، فسخ ، استعفا و غیره) و یا اینکه آیا هر سه کارمند همزمان جدا شده اند.

  مک کری و لکرافت در پی شکایت گسترده ماه گذشته علیه یک شرکت ایالتی کالیفرنیا علیه Activision Blizzard وارد صحنه شدند. چهره آنها به طور برجسته در مجموعه ای از عکسها ، که در ابتدا توسط کوتاکو فاش و گزارش شده بود ، در مورد "سوئیت کازبی" ، زیارتگاه موقتی برای بیل کازبی که در دادنامه جولای نامگذاری شد ، نمایان شد. در این شکایت پیشنهاد شد که "سوئیت" ، مزین به نقاشی بیل کازبی ، بخشی از مهمانی های فوق برنامه بود که به نمایشگاه هواداران Blizzard 2013 Blizzard مرتبط بود - و به دلیل ارتباط با شهرت بدنام کازبی در آن زمان ، نامگذاری شد.

  خواندن بیشتر

  Blizzard تأیید می کند که توسعه دهنده نامیده شده در دعوی به دلیل "سوء رفتار" حذف شده است. گزارش کوتاکو شامل یک مکالمه متنی بود که در آن یکی از کارکنان "جمع آوری داغ داغ" را برای مجموعه پیشنهاد کرد. منتخب از جمعیت طرفداران زن رویداد. این درخواست با پیشنهاد متن مک کری مبنی بر اینکه الکس افراسیابی طراح سابق World of Warcraft باید با زنانی که به این مجموعه دعوت شده اند رابطه جنسی داشته باشد. در حالی که افراسیابی در ادعاهای مربوط به آزار و سوء استفاده جنسی به طور برجسته نامگذاری شده بود ، نه مک کری و نه لکرافت در این دعوی نامگذاری نشده بودند و نه بریگا ، که به طور علنی با احزاب یا پیامک های فوق الذکر ارتباط نداشت. اتان گچ از کوتاکو پیشنهاد می کند که حداقل یک کارمند که در گزارش کوتاکو تصویر شده است در این شرکت مشغول به کار است ، هرچند "در مرخصی" از زمان مطبوعات.

  این اخبار به دنبال خروج های دیگر Blizzard از جمله رئیس جمهور J. Allen Brack ، و اطمینان مدیر عامل شرکت Activision Blizzard ، Bobby Kotick است که لزوماً اعتراض سرمایه گذاران را برطرف نکرده است.

  تبلیغات

  به نظر می رسد ، یکی از راه های فروش D2R جعل شد

  تغییر کار در روز چهارشنبه به دنبال اخبار بدی برای ناشر آینده Diablo II: Resurrected ، بازسازی شده در 2001 است ، زیرا Blizzard بازگشت ناخوشایند یکی از ویژگی های بازسازی قبلی را تأیید کرد: پشتیبانی مستقیم از بازیکنان آنلاین از طریق پروتکل TCP/IP. دست نخورده باقی بمانید ، به Eurogamer بگویید:

  ما واقعاً بر داشتن یک تجربه معتبر متمرکز شده ایم. در صورت تمایل می توانید از طریق TCP/IP محلی متصل شوید! که در D2 وجود داشت. در D2R وجود دارد ما واقعاً بر این نکته متمرکز شده ایم که اگر چیزی در مورد تجربه اصلی مورد علاقه شما وجود دارد ، آن را به پایان برسانیم.

  با این حال ، یک به روز رسانی در وب سایت رسمی بازی ، به معنای اعلام "آینده باز" آینده است تست بتا ، تأیید کرد که این قسمت خاص از زمینه فروش D2R حذف شده است و دیگر در نسخه نهایی رایانه بازی ظاهر نمی شود. پست وبلاگ که نویسنده اش نامی ندارد ، به "خطرات احتمالی امنیتی" با اتصالات TCP/IP اشاره می کند و به طرفداران می گوید که تیم توسعه "متعهد به حفاظت از تجربه بازیکن است". با این حال ، این امر روشن نمی کند که کاربران چگونه می توانند خدمات اتصال شخص ثالث را که معمولاً به TCP/IP متکی هستند ، با فایروال و سایر اقدامات محافظتی ساده ترکیب کنند-و همچنین نحوه حذف چنین هسته ای را به صورت آنلاین تشخیص نمی دهد. جزء وعده بازی آنلاین واقعاً وفادار Diablo II ، جعل آیتم و همه را خنثی می کند.

  یک سرویس آنلاین D2R "محافظت شده" در سطح بالا و به دنبال آن گزینه TCP/IP منوها مسلماً بهترین هردو جهان را ارائه می دهیم ، و Fergusson و co قطعاً از این امر هنگام پشتیبانی TCP/IP در ابتدا آگاه بودند. در عوض ، Blizzard اکنون تضمین کرده است که D2R دیگر نمی تواند نسخه ای واقعی از بازی اصلی را ارائه دهد ، و تأیید اولیه من از بازی در سطح فنی و کد معتبر ، با راهنمای استادانه استودیوی پشتیبانی جدید Blizzard Classic Vicarious Visions کمک می کند. ، اکنون مورد سوال است.

خبرهای دیگر از بازی