خبر

 • تک بورد - مدیر عامل Take-Two می گوید ما برای بازی های ویدیویی 70 دلاری

  مدیر عامل Take-Two می گوید ما برای بازی های ویدیویی 70 دلاری "آماده" هستیم
  18 روز و 16 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: صحبت های بیشتری در مورد دوران بازی های ویدیویی 60 دلاری در حال پایان است ، 70 دلار برای تبدیل شدن به استاندارد جدید. اما نگران نباشید: مدیر عامل شرکت Take-Two اصرار دارد که ما برای افزایش قیمت "آماده" هستیم.

  هفته گذشته در جریان کنفرانس فناوری ، رسانه و مخابرات مورگان استنلی (رونویسی توسط VGC) ، از اشتراوس زلنیک ، رئیس Rockstar / 2K والدین Take-Two Interactive ، س askedال شد که چرا NBA 2K21 10 دلار گرانتر از بیشتر عناوین جدید است. توجیه او؟ این یک بازی خوب است که قابلیت پخش مجدد آن زیاد است و طی پانزده سال جهشی در قیمت رخ نداده است.

  "ما قیمت NBA 2K21 را 70 دلار اعلام کردیم ، نظر ما این بود که ما ما مجموعه ای از تجربیات خارق العاده ، قابلیت پخش مجدد را ارائه می دهیم ، و آخرین باری که در ایالات متحده افزایش قیمت خط مقدم در سال 2005 ، 2006 بود ، بنابراین ما فکر می کنیم که مصرف کنندگان برای آن آماده بودند ". زلنیک توضیح داد. همانطور که توسط Eurogamer اشاره شد ، می توان ادعا کرد که در آن زمان تعداد کمی از عناوین با تراکنش های خرد ، پاس بازی ، DLC ، گسترش و سایر روش های دریافت پول بیشتر از مصرف کنندگان همراه بوده اند.

  آیا این ارزش 70 دلار است؟

  زلنیک اشاره کرد که تمام بازی های آینده 70 دلار هزینه نخواهند داشت ، اصرار داشت قیمت ها به صورت عنوان به عنوان تعیین شود. وی گفت: "اما من فکر می کنم که دیدگاه ما این است که [همیشه می خواهیم ارزش بیشتری نسبت به آنچه که هزینه می کنیم ، ارائه دهیم ، اطمینان حاصل کنیم که مصرف کننده تجربه و [...] تجربه پرداخت هزینه آن را دارد ، هر دو تجربه مثبتی هستند" .

  "همه ما به طور خلاصه می دانیم که حتی اگر عاشق تجربه مصرف کننده باشید ، اگر احساس می کنید برای آن بیش از حد هزینه شده اید ، این تجربه را خراب می کند ، شما نمی خواهید دوباره آن را داشته باشید. [اگر شما] به یک رستوران عالی ، یک رستوران واقعاً عالی بروید ، یک وعده غذایی عالی و خدمات عالی داشته باشید ، سپس یک چک دریافت خواهید کرد که دو برابر آن چیزی است که فکر می کنید باید باشد ، دیگر هرگز برنخواهید گشت. "

  "بنابراین ما همیشه می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مصرف کنندگان احساس می کنند که ما بیش از آنچه در ازای آن می خواهیم تحویل می دهیم و این برای هزینه های فعلی مصرف کننده ما نیز صادق است". "ما یک شرکت سرگرمی هستیم ، برای جذب و جذب مشتری اینجا هستیم ، و اگر چنین کاری کنیم پس از آن درآمدزایی دنبال می شود. "

  در ماه اوت ، Take-Two گفت 70 دلار برای NBA شارژ می کند 2K21 به دلیل هزینه های توسعه بالاتر و بهبود تجربه کاربری "موجه" بود. این بازی سال گذشته با انتشار تبلیغات غیرقابل انعطاف در صفحه های بارگیری با بحث و جدال بیشتری روبرو شد ، هرچند بعداً شرکت اعلام کرد که قرار نیست به عنوان بخشی از معرفی بازی قبل اجرا شود و حذف خواهد شد.

خبرهای دیگر از بازی