خبر

 • تک بورد - مدیر عامل شرکت Valve ، Gabe Newell اخبار مربوط به کنسول آینده را تحریک می کند

  مدیر عامل شرکت Valve ، Gabe Newell اخبار مربوط به کنسول آینده را تحریک می کند
  3 روز و 19 ساعت قبل

  Valve همیشه و پیش از همه مهمترین توسعه دهنده بازی PC بوده است ، علی رغم چند تلاش جداگانه برای ورود به دنیای بازی های کنسولی با انتشار Xbox 360 / PS3 بازی های Left 4 Dead و Orange Box. با این حال ، اگر نظرات اخیر مدیر عامل شرکت گیب نیوئل قابل قبول باشد ، این می تواند به زودی تغییر کند.

  همانطور که قبلاً گزارش داده بودیم ، نیول در مدتی مدتی است که در نیوزیلند به عنوان یک پناهنده خود خوانده "کوک" خرد شده است. او تحسین می کند که چگونه این کشور تاکنون ویروس را مدیریت کرده و حتی در مورد امکان کمک به تولیدکنندگان بازی برای انتقال به نیوزیلند بحث کرده است تا بتوانند به همکاری در دفتر برگردند.

  برای بازگشت به این کشور برای مهمان نوازی ، نیوئل در روز دوشنبه از کالج Sancta Maria در اوکلند ، NZ بازدید کرد تا با دانشجویان صحبت کند و به س questionsالات مربوط به حرفه خود پاسخ دهد.

  وقتی از وی س askedال شد که آیا Steam بازی های دیگری به کنسول ها منتقل می کند یا روی رایانه شخصی متمرکز است ، پاسخ (با تشکر از ردیتور ادیسیک برای ضبط بحث). مدیر عامل گفت: اخبار مربوط به کنسول آینده ">

  " شما در پایان سال جاری ایده بهتری خواهید یافت. "و این پاسخی نخواهد بود که شما انتظار دارید. شما خواهید گفت " آه ها! اکنون آنچه را که او درباره آن صحبت می کرد دریافت می کنم. ""

  سخت است برای تعیین منظور نیوول با این پاسخ. بدیهی است که Valve نوعی برنامه برای بازی های کنسولی دارد ، اما این می تواند معنی دیگری داشته باشد - آیا استیم به کنسول ها می آید؟ آیا Valve به زودی عنوان کراس پلتفرم جدیدی را راه اندازی می کند؟ آیا این یک بازی موجود را به دستگاه های نسل بعدی مانند PS5 و Xbox Series X منتقل می کند؟

  در حال حاضر ، ما نمی دانیم. خوشبختانه ، بر اساس فرمول "Newell" در پایان سال جاری "، به نظر می رسد که نباید منتظر بمانیم تا Valve خود به این سوالات پاسخ دهد. وقتی این کار را انجام می دهند ، ما طبق معمول آنها را در اینجا گزارش خواهیم داد.

خبرهای دیگر از بازی