خبر

 • تک بورد - مدیر عامل شرکت می گوید ، عناوین Ubisoft ممکن است در صورت خاموش شدن دست Valve به Steam بازگردند

  مدیر عامل شرکت می گوید ، عناوین Ubisoft ممکن است در صورت خاموش شدن دست Valve به Steam بازگردند
  30 روز و 7 ساعت قبل

  وقتی نوبت به کنسول های بازی می رسد ، نرم افزارها اغلب برای فروش سخت افزار استفاده می کنند. با این حال ، می تواند به صورت معکوس نیز استفاده شود. Steam Deck آینده نمونه بارز Valve است که از یک پلتفرم سخت افزاری جدید برای جذب بازی های بیشتر به سازنده پول واقعی خود یعنی Steam Store استفاده می کند.

  در تماس تلفنی Q1 در روز سه شنبه ، مدیر عامل Ubisoft ، ایو گیلموت پیشنهاد کرد که اگر کنسول بازی دستی Valve Steam Deck "بزرگ " شود ، Ubisoft ممکن است دوباره شروع به انتشار عناوین در Steam کند.

  "ما خوشحالیم که Steam Deck به صنعت می آید ؛ این نشان می دهد که جریان سخت افزار جدید بسیار ابتکاری به بازار را ادامه می دهد " ، گیلموت در پاسخ به س aboutالی در مورد او افکار در مورد دستگاه جدید "بنابراین بررسی خواهیم کرد که چقدر بزرگ می شود ، اما اگر بزرگ باشد ، می توانیم بازی های خود را روی آن قرار دهیم. "

   https://techbord.com عناوین Ubisoft ممکن است در صورت خاموش شدن دست Valve به Steam بازگردند ، مدیر عامل شرکت می گوید

  در حالی که Ubisoft بازی دارد عناوین جدیدتر مانند Metro Exodus و The Division 2 در Steam ذکر شده اند و با همکاری انحصاری Epic میزبانی می شوند. یوبی سافت از سال 2019 با Valve در مورد کاهش درآمد بازی خود درگیری ملایمی داشته است. گیلموت اظهار داشت که رابطه آن با Epic معامله بهتری برای این شرکت است.

  با این حال ، Steam Deck یک سیستم کاملاً جدید به بازار می آورد و در صورت رونق گرفتن ، Ubisoft انگیزه زیادی برای بازگشت دارد. به بخار در حالی که به نظر می رسد جعبه بازی Valve برای سایر جبهه های فروشگاه باز است ، اما شک کمی وجود دارد که Steam پیش فرض باشد. حتی تیم سوئینی بنیانگذار و مدیرعامل Epic این اقدام را "حیرت انگیز" خوانده است.

  اعلام Valve در مورد دستگاه بازی دستی خود قبلاً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. دستگاه 400 دلاری هنوز برای پیش سفارش ها زیاد نیست ، اما اسکالپرها ثبت نام علاقه مشتری را خریداری می کنند و آنها را با قیمت های بی نظیر در eBay لیست می کنند. لیست ها سیاست های eBay را نقض می کنند و در حال حذف هستند. با این حال ، ما قیمت های بالغ بر 1500 دلار را مشاهده کرده ایم ، که به ما ایده ای می دهد که پوسته پوسته ها برای پیش خرید Steam Deck درخواست می کنند.

خبرهای دیگر از بازی