خبر

 • تک بورد - مدیر عامل سونی در فروش PS5:

  مدیر عامل سونی در فروش PS5: "کاملاً همه چیز فروخته می شود "
  17 روز و 16 ساعت قبل

  یک بال و دعا: در حالی که چند روز دیگر جمعه سیاه و دوشنبه سایبری باقی مانده است ، باید امیدوار بود که خرده فروشان حداقل یک قطعه سهام را برای ارائه در این رویدادهای فروش نگه داشته اند. حتی اگر میزان عرضه بسیار کم باشد ، بازهم حداقل امیدواری وجود دارد که eBay ، Craigslist و Facebook Marketplace تنها مکانی برای یافتن محصولات الکترونیکی مشخص شده در این تعطیلات نباشند.

  حداقل در زمینه خرید در تعطیلات ، 2020 به عنوان یکی از سالهای عجیب و غریب اخیر حافظه در تاریخ ثبت خواهد شد. گرچه غیر معمول نیست که یک یا دو مورد داغ قرمز داشته باشید که در کنار آنها غیرممکن است بتوانید در تعطیلات دست به دست شوید (Tickle Me Elmo ، Nintendo 64 و Furbys را به خاطر می آورید؟) ، امسال بیش از نیم دوازده مورد وجود دارد که در آن دسته قرار می گیرند.

  کسانی که در جستجوی Microsoft Xbox Series S | هستند X بیشتر مورد توجه قرار می گیرد ، همانند کسانی که برای PlayStation 5 ، هر CPU جدید AMD Ryzen 5000 سری و کارت گرافیک Nvidia RTX 30 سری AMD شکار می کنند. کارت های جدید Radeon RX 6800 و 6800 XT AMD نیز در این لحظه موجود نیستند.

  https://techbord.com مدیر عامل شرکت سونی در زمینه فروش PS5:

  طی مصاحبه اخیر با رسانه روسی روسی TASS (از طریق TechRadar) ، مدیرعامل Sony Interactive Entertainment جیم رایان گفت ،" همه چیز فروخته می شود کاملاً همه چیز فروخته می شود. "

  " و همه چیز در روسیه فروخته می شود ، در این شکی نیست. من بیشتر سال گذشته را صرف تلاش برای اطمینان از اینکه می توانیم تقاضای کافی برای محصول کنیم ، کردم. و اکنون از نظر پهنای باند اجرایی خود ، زمان بسیار بیشتری را صرف تلاش برای افزایش عرضه برای پاسخگویی به این تقاضا می کنم. "

خبرهای دیگر از بازی