خبر

 • تک بورد - مدیر ارشد حقوقی Blizzard Entertainment شرکت را ترک می کند

  مدیر ارشد حقوقی Blizzard Entertainment شرکت را ترک می کند
  1 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مدیر حقوقی Blizzard Entertainment روز دوشنبه خروج خود از این شرکت را اعلام کرد. این تنها آخرین خروج در میان تحقیقات و شکایت درباره ادعاهای آزار جنسی و تبعیض کارکنان در Blizzard است که در چند ماه گذشته ظاهر شده است.

  کلر هارت این خبر را در لینکدین اعلام کرد و خاطرنشان کرد که جمعه گذشته آخرین روز حضورش در بلیزارد بود. در سه سال گذشته ، او به طور رسمی مشاور حقوقی و معاون ارشد رئیس جمهور در بلیزارد بود ، اما همچنین تیم حقوقی Activision در چین و منطقه آسیا و اقیانوسیه را هدایت کرد.

  "گذشته سه سال پر از پیچ و خم های غیرمنتظره بود. "هارت گفت. "اما من احساس افتخار می کنم که با افراد بزرگ زیادی در Blizzard و در سراسر کسب و کار Activision Blizzard همکاری کرده و ملاقات کرده ام. " هارت گفت که قبل از ادامه کار جدید ، استراحتی کوتاه خواهد داشت.

  https://techbord.com مدیر ارشد حقوقی Blizzard Entertainment شرکت را ترک می کند

  شرکت مادر Activision بلیزارد در ماه جولای با شکایت وزارت کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا مواجه شد. DFEH در حال بررسی ادعاهایی است که نشان می دهد این شرکت میزبان فرهنگ "پسر بچه" بوده که میزبان آزار و تبعیض جنسی گسترده بوده است. پاسخ Blizzard به این ادعاها با انتقاداتی از سراسر صنعت بازی روبرو شد و باعث خروج کارکنان شد.

  بعداً ، J. Allen Brack ، رئیس Blizzard کناره گیری کرد. او از سال 2006 با این شرکت کار می کرد. چندی بعد ، طراحان متعدد Blizzard از جمله مدیر Diablo IV آینده رفتند.

  در اوایل این ماه ، کارگران ارتباطات آمریکا در حمایت از کارکنان شکایت کردند ، ادعا می کند که Activision Blizzard آنها را تحت نظارت شدید قرار داده است تا از همکاری آنها با DFEH جلوگیری کند. DFEH همچنین Activision Blizzard را متهم به خرد کردن اسناد مربوط به اتهامات کرد ، ادعایی که Activision Blizzard آن را رد می کند. سوابق ارتباطی.

خبرهای دیگر از بازی