خبر

 • تک بورد - مدیرعامل گیمینگ پس از توئیت خود برکنار شد که از حمایت از ممنوعیت سقط جنین در تگزاس

  مدیرعامل گیمینگ پس از توئیت خود برکنار شد که از حمایت از ممنوعیت سقط جنین در تگزاس "افتخار" می کند
  15 روز و 19 ساعت قبل

  Tripwire Interactive مستقر در روزول ، جورجیا ، مسئول بسیاری از بازی های خشونت آمیز است. پس از رد شدن از استودیوهای متعدد ، با خروج سریع شرکت او به پایان رسید.

  Tripwire Interactive ، استودیو و ناشر مستقر در جورجیا که مسئول بازی هایی مانند Maneater ، Chivalry 2 و مجموعه Killing Floor است ، روز دوشنبه تأیید کرد که جان گیبسون ، مدیرعامل ، جانشین آلن ویلسون ، معاون رئیس جمهور ، شده است. برای یک مدیر اجرایی جدید.

  توسعه دهنده در بیانیه ای گفت: "نظرات ارائه شده توسط جان گیبسون نظر خود او است و منعکس کننده نظرات Tripwire Interactive به عنوان یک شرکت نیست." "نظرات وی ارزش های کل تیم ما ، شرکای ما و بسیاری از جامعه گسترده ما را نادیده گرفت. تیم رهبری ما در Tripwire عمیقا متأسف هستند و در تعهد ما برای اقدام سریع و تقویت محیط مثبت تر متحد هستند."

  مشخص نیست که آیا گیبسون ، مالک مشترک شرکت ، پس از برکناری ، دارایی خود را در تریپ وایر حفظ خواهد کرد یا خیر. نمایندگان Tripwire فوراً به سوالات Ars Technica پاسخ ندادند.

  Tripwire Interactive بیانیه ای در 6 سپتامبر منتشر کرد و اعلام کرد که مدیرعامل جان گیبسون پس از تأیید قانون جنجالی اخیر ضد سقط جنین در تگزاس ، جایگزین شده است. بزرگنمایی/Tripwire Interactive صادر شد بیانیه ای در 6 سپتامبر اعلام کرد که مدیرعامل جان گیبسون پس از تأیید قانون جنجالی اخیر ضد سقط جنین در تگزاس ، جایگزین شده است.

  "توسعه دهنده طرفدار زندگی"

  گیبسون در 4 سپتامبر توییت کرد که به دادگاه عالی ایالات متحده افتخار کرد که اجازه داد قانونی که سقط جنین را در شش هفته ممنوع می کند و به شهروندان خصوصی اجازه می دهد از هر کسی که معتقدند به هر طریقی به زنان کمک می کند شکایت کنند. رئیس سابق استودیو همچنین موقعیت خود را به عنوان "توسعه دهنده طرفدار زندگی" توصیف کرد. واکنش توییت گیبسون از سراسر صنعت بازی ، از طرفداران و همتایان توسعه بازی سریع بود. کوری بارلوگ ، کارگردان God of War ، یکی از واکنش های برجسته به گیبسون را ارائه کرد و گفت: "چگونه کسی می تواند به ادعای تسلط بر آزادیهای شخصی یک زن افتخار کند؟"

  Advertisement

  Shipwright Studios ، توسعه دهنده قرارداد که با Tripwire در Maneater و Chivalry 2 همکاری کرد و روابط خود را با این شرکت قطع کرد. استودیو در بیانیه توئیتری خود به گیبسون پاسخ داد: "در حالی که سیاست شما متعلق به شماست ، در لحظه ای که آنها را به یک بحث عمومی تبدیل می کنید ، همه کسانی را که برای شما و با شما کار می کنند درگیر می کنید." "ما نمی توانیم با وجدان خوب به کار با Tripwire تحت ساختار رهبری فعلی ادامه دهیم." Shipwright در مورد اینکه آیا رابطه آن با Tripwire ممکن است پس از تغییر شکل تغییر دهد ، اظهار نظری نکرده است ، اگرچه پیمانکار اعلامیه Tripwire را در مورد Gibson بازنشر داده است. توییت خود را از بیانیه جمعه گیبسون فاصله می گیرد. استودیو نوشت: "این دیدگاه توسط تیم ما به اشتراک گذاشته نمی شود و در بازی هایی که ما ایجاد می کنیم منعکس نمی شود." "این بیانیه با آنچه ما در مورد حقوق زنان معتقدیم مخالف است." به نظر می رسد حساب گیبسون از 5 سپتامبر غیرفعال بوده است و بیوگرافی وی در توییتر هنوز به روز نشده است تا وضعیت اشتغال فعلی وی را نشان دهد.

  درباره آن سابقه ...

  گیبسون دارای یک سابقه ای برای بیان ایمان مسیحی خود در بازیهای تری وایر و اطراف آن ، که به نسخه اصلی 2005 Killing Floor برمی گردد. او در مصاحبه ای در سال 2016 گفت که پس از ظاهر شدن یکی از هیولاهای زن در مد بدون لباس ، گیبسون می خواست آن را پنهان کند. گیبسون گفت: "من واقعاً شروع کردم به گفتن:" سلام ، من نمی خواهم فقط خودم را مسیحی بخوانم - من می خواهم آن را زندگی کنم. " "این واقعا روی طراحی و توسعه بازی من تأثیر گذاشت." با مسیحیان دوستانه است. این می تواند یک چالش باشد ، نه به دلیل طرفداران ، بلکه به دلیل توسعه دهندگان دیگر در صنعت. مسیحیان در حال حاضر دارای رپ بسیار بدی هستند. شما چیزهایی مانند "ما از همه متنفریم" و غیره می شنوید.

  تبلیغات em Killing Floor 2 /em بزرگنمایی/Killing Floor 2's options شامل یک ضامن برای تبدیل اشعار به Chri آن است موسیقی متن استیان متال روشن یا خاموش است ، با انتخاب پیش فرض روی "خاموش".

  برای Killing Floor 2 ، یک تیرانداز اول شخص سبک وحشتناک ، Left 4 Dead ، گیبسون حتی آهنگ "Disunion Reconstructed" ساخته خودش را نیز شامل شد گروه متال مسیحیان Dirge ، که دارای اشعار متجاوزانه در مورد موضوعاتی مانند "جنین" و "ذکر مسیح در محل کار" است. (قابل ذکر است ، گزینه های Killing Floor 2 شامل یک ضامن برای فعال یا غیرفعال کردن اشعار خوانده شده در موسیقی متن است ، به طور پیش فرض روی "غیرفعال" تنظیم شده است.)

  "[این] ممکن است بسیاری از افراد را متعجب کند گیبسون در مصاحبه سال 2016 گفت: "چنین بازی خشونت آمیزی ، چنین بازی وحشتناکی ، که می دانید هر نوع مسیحی پشت استودیوی سازنده بازی وجود دارد." "اما اگر به تاریخ کتاب مقدس نگاه کنید ، خشونت زیادی وجود دارد." کاوتون در ماه ژوئن توسعه بازی را برای همیشه کنار گذاشت و انتقادات زیادی را در مورد کمکهای او به کمپینهای محافظه کارانه و ضد LGBTQ انجام داد ، از جمله دونالد ترامپ و میچ مک کانل.

  "من جمهوری خواه هستم. من مسیحی هستم. من طرفدار زندگی هستم. من به خدا اعتقاد دارم. من همچنین به برابری ، و به علم و عقل سلیم اعتقاد دارم. " "علیرغم آنچه برخی ممکن است بگویند ، همه این موارد می توانند با هم پیش بروند. این عذرخواهی یا وعده تغییر نیست. این همان روشی است که همیشه بوده است." ، "طی هفته گذشته عشق و حمایت فوق العاده ای به من نشان داده شد ، که بسیاری از آنها از طرف جامعه دگرباش جنسی بوده است." جلسه شهرداری به رهبری مدیر عامل موقت ویلسون برای ترویج گفتگوی آزاد و بحث در مورد نگرانی های کارکنان.

خبرهای دیگر از بازی