مدیرعامل Activision Blizzard Bobby Kotick [/ ars_img] پیش از برنامه ریزی چهارشنبه "Walkout for Equ">

خبر

 • تک بورد - مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد نوید تغییرات پس از پاسخ دادخواست

  مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد نوید تغییرات پس از پاسخ دادخواست "ناشنوا" را می دهد
  26 روز و 2 ساعت قبل

  اقدامات فوری شامل حذف محتوای "نامناسب" در بازی است.
  مدیرعامل Activision Blizzard Bobby Kotick [/ ars_img] پیش از برنامه ریزی چهارشنبه "Walkout for Equality" در میان کارکنان Activision Blizzard ، مدیر عامل شرکت Bobby Kotick بیانیه جدیدی را در انتقاد از این شرکت صادر کرده است پاسخ اولیه به عنوان "لحن ناشنوا" و نویدبخش اقدامات فوری و مداوم در مورد برخی از موضوعات مطرح شده توسط کارمندان.

  کوتیک پس از تأیید آنچه وی "هفته سخت و ناراحت کننده" خواند ، "شجاعت" کارمندانی را که تاکنون گرد هم آمده اند ستود. کوتیک گفت: "ما در حال حاضر و در آینده بهتر گوش خواهیم داد." "ضروری است که ما همه دیدگاه ها و تجربیات را بپذیریم و به احساسات کسانی که به هیچ وجه با آنها بدرفتاری کرده اند احترام بگذاریم. من متاسفم که همدلی و درک صحیح را ارائه ندادیم."

  به عنوان بخشی از تعهد به "تغییر طولانی مدت" ، کوتیک گفت که این شرکت اقدامات زیر را بلافاصله انجام خواهد داد:

  پشتیبانی کارکنان. ما به تحقیق در مورد هر ادعایی ادامه خواهیم داد و از اقدام قاطع دریغ نخواهیم کرد. برای تقویت توانایی های خود در این زمینه ، ما کارمندان ارشد و منابع دیگری را هم به تیم انطباق و هم به تیم روابط کارمندان اضافه می کنیم. جلسات گوش دادن ما می دانیم که بسیاری از شما ایده هایی در مورد چگونگی بهبود فرهنگ ما الهام گرفته اید. ما فضاهای ایمنی را ایجاد خواهیم کرد که توسط اشخاص ثالث کنترل می شود تا شما صحبت کنید و زمینه های بهبود را به اشتراک بگذارید. تغییرات کارکنان ما بلافاصله در حال ارزیابی مدیران و رهبران شرکت هستیم. هر کسی که مانع از یکپارچگی فرایندهای ما برای ارزیابی ادعاها و تحمیل عواقب مناسب شود ، خاتمه می یابد. شیوه های استخدام. در اوایل سال جاری ، من ایمیلی ارسال کردم که تمام مدیران استخدام را ملزم به اطمینان از داشتن لیست نامزدهای مختلف برای همه موقعیت های آزاد می کند. ما برای اطمینان از اینکه مدیران استخدام ما در واقع به این بخشنامه عمل می کنند ، منابع انطباق را اضافه خواهیم کرد. تغییرات درون بازی. ما از انجمن های کارمندان و بازیکنان شنیده ایم که برخی از محتوای درون بازی ما نامناسب است. ما آن محتوا را حذف می کنیم.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر اکتیویژن بلیزارد "Walkout for Equality" در اعتراض به بی عملی مدیریت Azeroth برای حذف منابع نامناسب با دنیای ما. این کار در حال انجام است و شما طی روزهای آینده شاهد چندین تغییر چنین در Shadowlands و Wow Classic خواهید بود. "

  در حالی که پیام به جزئیات این تغییرات اشاره نمی کند ، IGN خاطرنشان می کند که World of Warcraft شامل تعدادی شخصیت در بازی است که به کارمندان دنیای واقعی متهم به تخلف در وزارت استخدام عادلانه کالیفرنیا و دادخواست مربوط به مسکن سیاست ها و رویه های ما برای اطمینان از داشتن و حفظ بهترین روش ها برای ارتقا یک محیط کار محترمانه و فراگیر. " کوتیک "هر کسی با تجربه ای را که فکر می کنید خط مشی های ما را نقض می کند یا به هر روشی باعث ناراحتی شما در محل کار می شود" تشویق می کند تا بدون ترس از تلافی جویانه ، به دادگستری یا کانال های داخلی شرکت مراجعه کند.

  بر اساس گزارشات منتشر شده از روزنامه The Verge و جیسون شریر از بلومبرگ ، بلیزارد همچنین به کارمندان خود گفته است که می توانند برای شرکت در پیاده روی برنامه ریزی شده امروز مرخصی استحقاقی بگیرند. گزارش شده است که این ایمیل به کارمندان می گوید که هیچ تفاوتی برای شرکت در اعتراض ، که قرار است از ساعت 10 صبح PDT آغاز شود ، نخواهد داشت.

خبرهای دیگر از بازی کردن