خبر

 • تک بورد - مدیران Nightdive در حال تولید مجموعه ای زنده از System Shock هستند

  مدیران Nightdive در حال تولید مجموعه ای زنده از System Shock هستند
  9 روز و 2 ساعت قبل

  به اقتباس زنده از System Shock چراغ سبز نشان داده شده است و به لطف استودیوهای Nightdive ارائه می شود. با هر شانس و اقبال ، سری زنده بازی System Shock با همان مسائلی که بازسازی اصلی بازی را دچار مشکل کرده است ، دچار مشکل نمی شود.

  Deadline گزارش می دهد که استفان کیک و لری کوپرمن از Nightdive به عنوان تهیه کننده اجرایی این سریال خواهند بود. این برنامه به طور انحصاری بر روی Binge پخش می شود ، پلتفرمی برای بازیهای متمرکز که قرار است سال آینده راه اندازی شود. آلان اونگار ، مدیر محتوای بینگ ، تهیه کننده خواهد بود.

  کیک می گوید او همیشه معتقد است که اقتباس زنده از System Shock می تواند رسانه ای عالی برای بازگو کردن داستان ایستگاه Citadel و هوش مصنوعی سرکش آن باشد. خدمه به وحشت غیرقابل تصور. Kick افزود: "ما بسیار هیجان زده هستیم که می بینیم تیم با استعداد در Binge System Shock را به طرز وحشتناکی واقعی و جدید زنده کرده است."

  مجموعه System Shock بخشی از محتوای اصلی Binge خواهد بود همچنین شامل یک اقتباس زنده از Driver از توسعه دهنده Ubisoft است. Binge قصد دارد زمانی در سال 2022 به عنوان یک پلت فرم پخش رایگان راه اندازی شود.

  Nightdive اولین بار این پروژه را در سال 2015 نشان داد و بیش از 1.35 میلیون دلار از طریق یک کمپین موفق Kickstarter جمع آوری کرد. تحویل در ابتدا برای دسامبر 2017 برنامه ریزی شده بود ، اما در سال 2018 ، متوجه شدیم که پروژه در حال تعلیق است زیرا دامنه آن بیش از حد بزرگ شده است.

  توسعه به محض این که تیم برای تجمع مجدد زمان زیادی صرف کرد ، ادامه یافت و در سال 2020 ، ما یک نسخه ی نمایشی جدید برای آزمایش داریم. نسخه نمایشی دیگری در اوایل سال جاری قبل از شروع تابستانی وعده داده شد ، اما اکنون پاییز است و ما هنوز بازی آن را نداریم. این عنوان "به زودی" در Steam ذکر شده است.

خبرهای دیگر از بازی