خبر

 • تک بورد - مدیران CDPR در تماس سرمایه گذاران برنامه ریزی نشده با س questionsالات سختی روبرو هستند

  مدیران CDPR در تماس سرمایه گذاران برنامه ریزی نشده با س questionsالات سختی روبرو هستند
  28 روز و 10 ساعت قبل

  در صندلی داغ: CD Projekt Red روز دوشنبه تماس غیر برنامه ریزی شده ای را با سرمایه گذاران برگزار کرد تا هوا را از نسخه حشره دار Cyberpunk 2077 پاک کند. سهامداران بسیاری از مدیران CDPR س regardingالات چالش برانگیزی را در رابطه با مشکلات بازی و چراغ سبز بازپرداخت ها پرسیدند.

  معاون ارشد توسعه تجارت میخائو نواكوفسكی در پاسخ به این س ifال كه آیا شركت تحت فشار قرار دارد كه بازی را برای انتشار بازی تحت فشار قرار دهد حتی اگر نسخه كنسول در وضعیتی بسیار پر از خطا قرار داشته باشد ، گفت كه این تصمیم بیشتر مربوط به عدم موفقیت در بررسی دقیق عملکرد است کنسولها به جای "فشارهای داخلی یا خارجی. " این به سادگی عملکرد نسل فعلی را به اندازه عملکرد نسل بعدی و رایانه بررسی نمی کند.

  "بیشتر درباره ما به نظر می رسد - به عنوان قبلاً گفته شد - در رایانه شخصی و عملکرد نسل بعدی به جای نسل فعلی ، "" نواکوفسکی توضیح داد. "ما قطعاً وقت کافی برای بررسی آن صرف نکرده ایم. نمی خواهم بگویم که برای شروع فشار خارجی یا داخلی احساس فشار دیگری کرده ایم - غیر از فشار طبیعی که برای هر نوع انتشار معمول است. "

  نواكوفسكي همچنين گفت كه احساس مي كند اين بازي از طريق فرآيند صدور گواهي كيفيت سوني و مايكروسافت انجام شده است زيرا آنها به CDPR اعتماد كرده اند تا مشكلات را پس از انتشار فوراً برطرف كنند. وی افزود که فرآیند وصله گذاری در حال حاضر آغاز شده است ، به روزرسانی در آخر هفته منتشر شده و هفته دیگر نسخه دیگری ارائه می شود. وی به سرمایه گذاران اطمینان داد که در ژانویه ، بازی پیشرفت های چشمگیری خواهد داشت و تا ماه فوریه ، همه مشکلات عمده برطرف خواهد شد.

  https://techbord.com مدیران CDPR در تماس سرمایه گذاران برنامه ریزی نشده با سoughالات سختی روبرو می شوند

  در مورد بازپرداخت ها ، CDPR باید توضیح دهد که مشتریان بدون پرداخت هیچ گونه س questionsال فقط بازپرداخت تحویل داده نمی شوند. در بیشتر موارد ، سونی و مایکروسافت در حال بازگرداندن نسخه های دیجیتالی هستند و در این فرآیند دستورالعمل ها و محدودیت هایی دارند. در نهایت CDPR هیچ کنترلی بر این که آیا این بازپرداخت ها را صادر می کنند یا نه ندارد.

  به عنوان مثال ، هر دو شرکت درخواست می کنند درخواست بازپرداخت حداکثر 14 روز پس از خرید ارسال شود. سونی در ادامه انتظار دارد که این بازی بارگیری و پخش نشده باشد. مایکروسافت ادعاها را به صورت "مورد به مورد" بررسی می کند. در هر صورت ، ممکن است مصرف کنندگان برای بازپرداخت تأیید شوند یا نه ، و این تصمیم تنها در مایکروسافت و سونی است.

  مدیران همچنین تأکید کردند که آنها مشتریان را به درخواست بازپرداخت تشویق نمی کنند ، علیرغم لحن صدای جیر جیر قبلی آنها.

  "ما بازیکنان را به بازگشت بازی تشویق نمی کنیم ؛ امیدواریم که آنها به ما فرصتی برای بهبود آن در کنسول های قدیمی بدهند." CDPR co موسس و مدیر عامل مشترک مارسین ایویسکی اظهار داشت. "ما صمیمانه امیدواریم که گیمرها ترجیح دهند منتظر به روزرسانی باشند زیرا آنها مدت زیادی منتظر بازی بودند ، اما - باز هم - این امید فروتنانه ماست. "

   https://techbord.com برنامه های CDPR با س investorsالات سختی در تماس سرمایه گذاران برنامه ریزی نشده مواجه می شوند

  " من می خواهم این را به روشنی بیان کنم ، تصورات غلط خاصی داشته باشید ، "Nowakowski chimed in. " رویه ما در اینجا با مایکروسافت و سونی با عنوان دیگری که در هر ویترین فروشگاه منتشر می شود تفاوتی ندارد. "

  وقتی از شما در مورد تعداد بازپرداخت س askedال می شود مدیر عامل مشترک آدام کیچیسکی اعلام کرد که آنها هنوز این ارقام را ندارند ، و افزود که آنها تعیین نکرده اند که این تعداد را در خارج از شرکت به اشتراک بگذارند. با این حال ، او گفت که این رقم فروش را مدتی قبل از کریسمس به اشتراک می گذارد.

  کیچیسکی همچنین نسبت به این وضعیت ابراز خوشبینی می کند و می گوید هرچه مردم بازی Cyberpunk 2077 را انجام دهند ، موارد مثبت تری در مورد آن خواهند داشت

  "مدیرعامل گفت:" احساس مثبت است. با گذشت هر روز از زمان انتشار ، بازخوردهای مثبت و مثبت بیشتری دریافت می کنیم. " "ما کم شروع کردیم ، اما در حال پیروزی هستیم. [خفه] با نمره 70 شروع کردیم ، اما اکنون 79 است. اگر کسانی که 10 ساعت یا بیشتر بازی کرده اند را فیلتر کنید ، امتیاز 85 است - بنابراین هرچه بیشتر بازی کنید ، لذت بیشتری خواهید داشت. "

  نتیجه اصلی این تماس این بود که CDPR می خواست روشن کند که Cyberpunk 2077 را رها نمی کند و قیمت سهام سقوط می کند ، بهبود می یابد در نهایت انتظار می رود که بازی عملکرد بهتر یا بهتری نسبت به بازی The Witcher 3 داشته باشد که با انتشار نامناسبی نیز روبرو شده است.

  می توانید متن کامل تماس را در وب سایت CD Projekt Red بخوانید.

خبرهای دیگر از بازی