خبر

 • تک بورد - مدل دستی Playdate دست به دست می دهد ، اما توجیه پذیر است

  مدل دستی Playdate دست به دست می دهد ، اما توجیه پذیر است
  11 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کنسول دستی Playdate در آینده - که دارای لنگ است - در حال افزایش قیمت است. اما ، به نظر می رسد سازنده با دو مشوق قابل توجه هزینه های بالا را توجیه کرده است. اکنون تنها آنچه ما نیاز داریم یک تاریخ راه اندازی ثابت است.

  در اکانت رسمی توییتر خود ، Panic گفت که قیمت نهایی دستی 179 دلار خواهد بود که نسبت به قیمت اولیه 149 دلار بالاتر است. این سیستم با دو برابر حافظه داخلی قبلی (4 گیگابایت در حال حاضر) ارسال می شود و دو برابر بیشتر از زمان راه اندازی بازی در دسترس خواهد بود (24 مورد به جای ده ها نسخه اصلی).

  تیم Playdate نیز برنامه ریزی کرده است اولین بروزرسانی ویدیویی آن با استفاده از آن ، این شرکت جزئیات بیشتری در مورد بازی های فصل اول ، عناوین آینده و اطلاعات مربوط به پیش سفارش ها ارائه خواهد داد.

  این به روزرسانی از 8 ژوئن ساعت 9 صبح اقیانوس آرام در YouTube پخش می شود. شایان ذکر است این واقعیت است که بلافاصله پس از اولین نمایش ویدئو ، پیش سفارش ها شروع نمی شوند. Panic گفت: "ما قبل از اینکه وقت آن فرا برسد ، به شما هشدارهای زیادی خواهیم داد."

  امروز توجه من را به منطقه موسیقی در Playmaker معطوف کرد. مانند جعبه موسیقی Kikkerland 15 اما با سازها کار می کند. هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد ، اما در اینجا یک آهنگ کوتاه برای جدول زمانی شما ارائه شده است.

خبرهای دیگر از بازی