خبر

 • تک بورد - مدل جدید PS5 سبک تر است ، پیچ بهتری دارد

  مدل جدید PS5 سبک تر است ، پیچ بهتری دارد
  27 روز و 13 ساعت قبل

  جمع آوری هر دو سبک تر و آسان تر است ، هر دو از به روزرسانی های خوش آمدید.
  بزرگنمایی
  تجدیدنظر سخت افزاری ناگهانی PlayStation 5 ، که اولین بار در استرالیا توسط Press Start مشاهده شد ، دو تغییر را در کنسول سونی به ارمغان می آورد. اول ، مدل جدید ، CFI-1102A ، 0.6 پوند سبک تر از کنسول اصلی است ، اگرچه سونی هیچ نشانه ای در مورد تغییرات ایجاد نکرده است. در ماه مه ، گزارشاتی مبنی بر برنامه ریز

  دوم ، و مهمتر از همه ، یک پیچ جدید برای پایه/پایه آزاردهنده و مورد نیاز کنسول وجود دارد. در حالی که پیچ هنگامی که سیستم در موقعیت افقی قرار می گیرد لازم نیست (یک محفظه کوچک برای ذخیره پیچ وجود دارد) ، هر کسی که PS5 را به صورت عمودی تنظیم می کند برای ثابت نگه داشتن پایه به پیچ نیاز دارد. پیچ بازنگری شده را می توان به لطف یک چسبندگی جدید در اطراف سر ، با دست محکم کرد. در حالی که این امر باعث سهولت تراز کردن پایه و پایه نمی شود ، برای انجام عملیات دیگر نیازی به پیچ گوشتی ندارید.

  https://techbord .com مدل جدید PS5 سبک تر است ، پیچ بهتری دارد بزرگنمایی

  این کنسول ، که از زمان عرضه با بازار اسکالپر دچار مشکل شده است ، همچنان در دسترس نیست. یک نگاه اجمالی به حراج های eBay نشان می دهد PS5 های جدید هنوز به طور مداوم نزدیک به $ 700- $ 900 ، بسیار بالاتر از $ 400-500 $ MSRP ، بسته به نسخه. برنامه هایی مانند StockInformer می تواند به کسانی که هنوز سعی می کنند یکی را پیدا کنند هشدار دهد - به جز حق بیمه فروشنده.

خبرهای دیگر از بازی