خبر

 • تک بورد - مدل آینده تسلا دارای دکل مخصوص بازی است که می تواند Cyberpunk 2077 را اجرا کند.

  مدل آینده تسلا دارای دکل مخصوص بازی است که می تواند Cyberpunk 2077 را اجرا کند.
  15 روز و 14 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: وسایل نقلیه تسلا به بسیاری از موارد مشهور هستند: زیبایی شناسی ساده ، نرم افزار خودکار داخلی و رتبه بندی ایمنی بالا ، نام چند مورد. با این حال ، ایلون ماسک ، مدیر عامل شرکت ، می خواهد تازه سازی مدل آینده که با چیز دیگری کاملاً شناخته شود: توانایی آن در بازی Cyberpunk 2077.

  ماسک این جزئیات کوچک را دیروز در توییتر فاش کرد ، در حالی که در مورد چندین ویژگی دیگر Tesla's Plaid Model S هنگام انتشار در ماه آینده صحبت خواهد کرد. ماسک به دلیل شوخی کننده بودن شهرت دارد ، اما گزارش های دیگر بازی های خودرو را تأیید می کند - طبق اطلاعات منتشر شده از پاتریک شور ، مدل جدید S از یک پردازنده گرافیکی Navi 23 برای سیستم سرگرمی و سرگرمی برخوردار است.

  پردازنده گرافیکی "حداکثر 10 ترافلاپ" قدرت پردازشی را در اختیار شما قرار خواهد داد ، که تسلا می گوید با جدیدترین کنسول های امروز مانند Xbox Series X و PlayStation 5. عکس داخلی مدل جدید S تعدادی از بازی های دیگر موجود در کنسول وسط اتومبیل را نشان می دهد ، از جمله بازی های The Witcher 3 (همچنین عنوانی پر تقاضا) ، Cuphead و Stardew Valley.

  این می تواند Cyberpunk را بازی کند

  - الون ماسک (elonmusk) 28 ژانویه 2021

  ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ماشین بازی ساخته شده جدید Plaid Model S "در حال کار باشد. اگرچه احتمالاً نمی توانیم یکی را برای معیارها یا آزمایشات کنترل کنیم ، اما مطمئناً از قابلیتهای انتشار خودرو برای گزارش گزارش خواهیم داد.

  انتظار می رود Plaid Model S تقریباً 390 مایل برد و حداکثر سرعت 200 مایل در ساعت. ماسک همچنین ادعا می کند که در کمتر از دو ثانیه می تواند از 0 به 60 برسد - در صورت صحت ، حتی با توجه به استانداردهای مدرن ابرخودرو ، یک موفقیت چشمگیر است.

خبرهای دیگر از بازی