خبر

 • تک بورد - محصولات کوجیما پنج میلیون نسخه از فیلم Death Stranding به فروش رسانده است

  محصولات کوجیما پنج میلیون نسخه از فیلم Death Stranding به فروش رسانده است
  27 روز و 22 ساعت قبل

  چرا مهم است: Death Stranding ، اولین بازی کارگردان Hideo Kojima پس از ترک کونامی در سال 2015 ، ضربه مهمی نبود که برخی پیش بینی می کردند. برعکس ، هیچ کس فروشی نداشت. در مصاحبه اخیر با GamesIndustry.biz ، رئیس انتشارات Kojima Productions جی بور گفت که از مارس 2021 ، Death Stranding از طریق پنج میلیون واحد در سراسر جهان در PlayStation 4 و PC ویندوز فروخته است.

  Boor بر سر عرشه بود تا در مورد نسخه آتی Death Stranding برای پلی استیشن 5 صحبت کند. Director's Cut برای استفاده بهتر از ویژگی های نسل بعدی PS5 از نسخه های بصری و عملکردی برخوردار است. گیمرها همچنین می توانند از محتوای جدید توسعه یافته از ابتدا شامل ماموریت های جدید ، داستان های اضافی ، وسایل نقلیه و تجهیزات تازه ، تابلوی امتیازات آنلاین برای حالت جدید مسابقه و موارد دیگر استفاده کنند. s Cut برای معرفی محتوای جدیدی بود که بتواند جهان را در Death Stranding بیشتر گسترش دهد و در عین حال تجربه اصلی بازی و ویژگی های آن را افزایش دهد. "Boor گفت.

  همچنین جالب است که ببینید بازیکنان چگونه واکنش نشان می دهند به Death Stranding ، چه قبل و چه در طی همه گیر شدن.

  "شخصیت اصلی Death Stranding ، سام بریجز ، قهرمان معمولی شما روی کاغذ نیست - او زایمان می کند ، اهمیتی نمی دهد در مورد ایجاد ارتباط - و از بیماری به نام آپنفوسمفوبیا رنج می برد ، که ترس از لمس شدن یا لمس یک انسان دیگر است. "Boor گفت.

  " ما همه نوع مشابهی را پشت سر می گذاریم به دلیل آب و هوایی که در حال حاضر در آن زندگی می کنیم ، تا حدی سفر کنید. علاوه بر تحقق ، یا یادآوری ، در مورد چگونگی تحویل بسته ضروری به جامعه ، بیشتر مردم جهان باید با غلبه بر ترس از لمس دیگران و احساس انزوا مقابله کنند. "

  Death Stranding در 8 نوامبر وارد پلی استیشن 4 شد ، 2019 ، قبل از اینکه در 14 ژوئیه سال 2020 به PC دسترسی پیدا کند. این بازی در طی جوایز نامزد تعداد زیادی افتخار شد اما در چندین دسته اصلی از دست رفت. هنوز هم جایزه Golden Joystick بهترین بازی PC سال در سال 2020 و بهترین جهت بازی از The Game Awards 2019 را به دست آورد.

  The Director's Cut of Death Stranding برای PS5 در 24 سپتامبر 2021 راه اندازی می شود.

خبرهای دیگر از بازی