روز دوشنبه، نینتندو جدیدترین مجموعه بازی‌های شبیه‌سازی شده N64 خود را منتشر کرد - و اولی">

خبر

 • تک بورد - مجموعه N64 روی نینتندو سوییچ پخش می شود و این مایه ناامیدی من است

  مجموعه N64 روی نینتندو سوییچ پخش می شود و این مایه ناامیدی من است
  13 روز و 9 ساعت قبل

  "Better than Wii U" تحسین ضعیفی برای عملکرد شبیه‌سازی ضعیف است.
  روز دوشنبه، نینتندو جدیدترین مجموعه بازی‌های شبیه‌سازی شده N64 خود را منتشر کرد - و اولین آن از زمان کنسول مجازی Wii U - به‌عنوان بسته‌ای از بازی‌ها که به طور انحصاری در سوییچ در دسترس است. کنسول ها متأسفانه، نتیجه دقیقاً «wa-hoo» به سبک Super Mario 64 نیست. ما امیدوار بودیم

  پس از سال‌ها شایعات مربوط به "N64 mini" (که هنوز به نتیجه نرسیده‌اند)، نینتندو اعلام کرد که قصد دارد اولین سیستم بازی کاملاً سه بعدی خود را در اواخر ماه گذشته در قالب بسته توسعه آنلاین Nintendo Switch معرفی کند. شرکت گفت که کمی بیشتر بپردازید و یک کتابخانه منتخب از N64 کلاسیک را که توسط شرکت سازنده آنها شبیه سازی شده است، در کنسول های سوییچ به عنوان بخشی از اشتراک فعال NSO دریافت خواهید کرد.

  یک ماه بعد. با این حال، پیشنهاد فروش نینتندو بدتر شد. این مقدار اضافی به 30 دلار در سال افزایش یافت، علاوه بر کارمزد موجود 20 دلار در سال - یک جهش 150 درصدی در قیمت سالانه. نگران نباشید که این قیمت شامل بسته الحاقی Animal Crossing (که ممکن است طرفداران بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل آن را نخواهند) و بازی های جنسیس سگا (که عمدتاً در هر سیستم بازی در دهه گذشته به صورت ناخواسته منتشر شده اند) را شامل می شود. برای بسیاری از طرفداران علاقه مند، این جهش قیمت مربوط به مجموعه N64 بود.

  و با نزدیک شدن به راه اندازی آن در روز دوشنبه، نینتندو همچنان در مورد نحوه عملکرد مجموعه NSO N64 آگاه بود. یک حلقه کوتاه، بزرگ‌ترین بازی‌های مجموعه، از جمله Super Mario 64، Zelda: Ocarina of Time، و Star Fox 64 را برجسته کرد. اما عملکرد، گزینه‌ها و کنترل‌ها چطور؟ بدون گزینه اشتراک "یک ماهه" در بسته توسعه NSO، طرفداران علاقه مند راهی کم هزینه برای یافتن این موضوع نداشتند. نینتندو به طرفداران خود گفت که برای یک سال کامل 50 دلار پیش پرداخت کنید یا اصلاً بازی نکنید.

  گزینه‌ها؟ بیشتر شبیه گزینه، مفرد

  وقتی روز دوشنبه دروازه NSO Expansion Pack را پیدا کردم، دو گزینه خرید نیز پیدا کردم. یکی خرید تمام سال به قیمت 49.99 دلار بود، منهای تخفیف نسبتی برای زمان اشتراک NSO غیر توسعه که قبلاً برای آن پرداخت کرده بودم. گزینه دیگر اعمال کد هدیه پیش پرداخت الکترونیکی بود. با این حال، آن زمان بود که فهمیدم یک کد 12 ماهه برای بسته توسعه NSO به درستی در بالای اشتراک موجود و غیر توسعه‌ای من قرار نمی‌گیرد. بنابراین، هشدار دهید: اگر یک کارت هدیه NSO Expansion Pack را برای یک زیربنای غیر توسعه‌دهنده موجود اعمال کنید، ماه‌های ارزان‌تری را که قبلاً برای آن پرداخت کرده‌اید از دست خواهید داد.

  تبلیغات

  پس از راه‌اندازی در ردیف اشتراک به‌روزرسانی اکنون می‌توانم مجموعه‌های جداگانه‌ای را برای N64 و Sega Genesis بارگیری کنم، دقیقاً مانند آنچه NSO اصلی بسته‌هایی را برای بازی‌های NES و SNES ارائه می‌دهد. مجموعه Genesis شبیه SNES است: حالت آفلاین، حالت آنلاین، و یک صفحه گزینه که به بازیکنان امکان می دهد از حالت های بصری «4:3»، «pixel-perfect» و «CRT filter» انتخاب کنند. (به سرعت: این مجموعه، مانند بسیاری دیگر از پروژه های شبیه سازی جنسیس، دارای چند پیچیدگی در بازتولید صدا است. این مایه شرمساری است اما تعجب آور نیست. در غیر این صورت، به نظر می رسد بازی های مجموعه بسیار دقیق بازی می کنند.)

  تنظیمات NSO برای مجموعه N64. مثل قبل، تقریباً هیچ.Enlarge / NSO settings for the N64 collection. همانطور که در، به سختی در همه.

  رابط مجموعه N64 مشابه به نظر می رسد، با یک منوی پیش فرض که کاملاً از جعبه های خرده فروشی اصلی تشکیل شده است. («نسخه‌های اتحادیه اروپا» را تغییر دهید و تقریباً دو برابر تعداد جعبه‌های خرده‌فروشی را در رابط خواهید دید. مهمتر از آن، می‌توانید بین نسخه‌های NTSC و PAL برخی بازی‌ها یکی را انتخاب کنید.) با این حال، به منوی گزینه‌ها بروید و خواهید دید. یک تفاوت بزرگ پیدا کنید: بدون تغییر تصویر. در عوض، به نظر می رسد هر بازی با وضوح 720p اجرا می شود، چه در حالت دستی و چه در حالت داک. از آنجایی که بسیاری از بازی‌های N64 با فضای خالی در بالا و پایین صفحه‌های CRT مورد انتظار اجرا می‌شوند، این فضای خالی برای شما باقی می‌ماند.

خبرهای دیگر از بازی