خبر

 • تک بورد - مجموعه لگو 2064 قطعه ای Super Mario 64 را به صورت مینیاتوری با قیمت 170 دلار بازسازی می کند

  مجموعه لگو 2064 قطعه ای Super Mario 64 را به صورت مینیاتوری با قیمت 170 دلار بازسازی می کند
  17 روز و 13 ساعت قبل

  جذابیت های چند ضلعی بازی برای مجموعه کوچکی از لگو بسیار مناسب است.
  نینتندو و گروه لگو در چند سال گذشته با یکدیگر مشارکت داشته اند و نسخه هایی شامل مجموعه تعاملی "ماجراهای با ماریو" برای کودکان و مجموعه ماکت 230 دلاری NES که مستقیماً برای بزرگسالان نوستالژیک با درآمد قابل استفاده طراحی شده است. جدیدترین ساخته تیم یکی دیگر از آن گروه اخیر است - امروز ، شرکت ها از یک "؟ block" ماکت 170 دلاری خبر

  خواندن بیشتر

  Lego با Nintendo برای بازی مبتنی بر آجر Super Mario همکاری می کند

  اندازه کوچک هر سطح ماکت به این معنی است که جزئیاتی از بین می رود و "ریز فیگور" شخصیت هایی مانند ماریو ، هلو ، و لاکیتو همه از چند مشت قطعه ساخته شده اند. اما با وجود این ، همه چیز در مجموعه بلافاصله قابل تشخیص است ، از زنجیره ای زنجیره ای که در کمین در میدان جنگ Bob-omb در کمین بوده تا پیست های اسکی Cool ، Cool Mountain تا پازل کشویی Bowser در سرزمین کشنده گدازه. یوشی حتی در بالای قلعه هلو پنهان شده است و منتظر است شما همه 120 ستاره را پیدا کنید. "؟ block" از یک مکانیزم لولا هوشمند استفاده می کند که باعث می شود جهان را بیرون بکشید و آنها را داخل خود قرار دهید.

  مجموعه ماریو 64 تکه 2.064 قطعه برای سنین 18 سال به بالا توصیه می شود و منحصر به فرد خواهد بود. هنگام راه اندازی در 1 اکتبر 2021 به فروشگاه های Lego و Lego.com. سایر خرده فروشان آن را تا 2022 دریافت خواهند کرد.

  فهرست بندی توسط گروه Lego

خبرهای دیگر از بازی